Розповідь про екскурсію, що найбільше сподобалась (твір-розповідь)

Розповідь про екскурсію, що найбільше сподобалась
(твір-розповідь)
Кримські гори, немов хвилі, виростають на очах туриста під час подорожі по узбережжю Чорного моря. Найвища з них – Ай-Петрі. З Алупки зубці Ай-Петрі видно в усій її красі. Унизу, в міжгір’ї, тече гірська річка, яку місцеві мешканці звуть “Козкою”. Шлях на вершину Ай-Петрі прокладено по дорозі, яка має назву “серпантин”. На Ай-Петринському плато встановлено пам’ятник на братській могилі партизан. Тут загін кримських партизанів потрапив у засідку і героїчно

захищався протягом двох тижнів.
Не можна також не згадати наші відвідини Воронцовського палацу. Це величне творіння мистецтва. З одного боку, палац нагадує середньовічну фортецю, з другого – різні його фасади дуже схожі на мусульманський храм. Він оточений величезним парком, одним З найкращих на узбережжі. У парку росте багато рідкісних дерев. Розповідають, що кожне з цих дерев висаджували люди, які приїздили до палацу графа.
У глибині парку є могила собаки графа. Над її входом вигравірувано надпис на трьох мовах. Усередині могила прикрита двома гранітними плитами.
Воронцовський палац та гора Ай-Петрі – лише мала частина цікавих пам’яток південного узбережжя Криму. Екскурсії, по-моєму, дуже корисне заняття. Жаль, що в наш час не кожний має можливість подорожувати.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Розповідь про екскурсію, що найбільше сподобалась (твір-розповідь)