Твір-роздум: “Не бійтесь заглядати у словник”

Кожна людина бажає користуватися популярністю в суспільстві. Кожен хоче, щоб до нього прислухалися, звертали на нього увагу і визнавали його правоту в деяких випадках. Але просто так такого положення не досягти, необхідно прикладати деякі зусилля, розвиватися в моральному плані і, безумовно, в розумовому плані. Нерідко можна почути, що для такого розвитку необхідно багато читати, в тому числі і художню літературу. Але варто нагадати про ще одну складову розумового розвитку – про читання словника.

Словник – досить складний літературний

предмет. Багато людей не знаходять у ньому нічого цікавого, хоча насправді словник дуже цікавий. Вся справа в тому, що в словнику містяться слова та їх визначення. У більшості людей виникає питання: а навіщо читати ці слова і визначення, якщо і без цього люди можуть порозумітися між собою? Що ж, вкрай важливо розуміти, що життя – дуже складне явище, і пояснити його словами теж дуже складно. Для пояснення різних життєвих феноменів і явищ, які мають украй складний характер, людині обов’язково необхідно мати багатий словниковий запас. Без нього мова людини залишиться примітивною і придатною лише для побутової балаканини,
яка не має ніякого серйозного змісту. Якщо людина вивчає словник, кожен день запам’ятовує нові слова і вираження, вона не тільки збагачує своє мовлення. Вона збагачує також і свою думку. Вона починає думати складніше, більш комплексно, перед нею відкриваються нові розумові горизонти. Завдяки словами, вивченим зі словника, людина зможе не тільки пояснити, чого вона хоче, в магазині перед покупкою кілограма ковбаси, а й виступити на з’їзді вчених і навіть вступити так з кимось у суперечку. Звичайно, недостатньо буде просто вивчити весь словник для цього, але щоденна робота над збільшенням свого словникового запасу – це перший крок до такого успіху. Я переконаний, що чим більше людина знає слів, тим вища ймовірність того, що вона буде успішною по життю. Красномовність, яка забезпечується знанням багатьох слів, також допомагає людині і в особистому житті. Справити на когось враження за допомогою якоїсь нової інформації досить просто – люди прагнуть отримувати нові цікаві знанні і їх притягує до тих, хто ці знання може дати.

Я переконаний, що кожна людина, яка прагне принести користь самій собі і суспільству навколо себе, просто зобов’язана збільшувати свій словниковий запас, а тому повинна регулярно користуватися словником. Це зовсім не так складно, тому така праця над собою не може викликати виснаження.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Життя людини це боротьба.
Твір-роздум: “Не бійтесь заглядати у словник”