Твір на тему: “Зрадливе кохання”

Життя людини складно називати зовсім простим, в ньому постійно з’являються якісь проблеми. Але, навіть коли їх немає, людина схильна до того, щоб придумати їх собі самостійно, і до того є безліч приводів. Наприклад, дуже часто проблемою для людини стає зрада в коханні. З одного боку, у багатьох з нас вже є близька людина, яка викликає ніжні почуття і емоції. З іншого ж боку, життя влаштоване так, що в будь-який момент може з’явитися інша любов, ще більш сильна. Можна внаслідок цього сказати, що будь-яке кохання є зрадливим?

Насправді, різних

випадків буває безліч. Всі ми знаємо приклади того, як люди люблять один одного протягом багатьох років, не зраджують один одному і залишаються щасливими. Але є і протилежні випадки, коли з однією людиною любов чомусь проходить, а з іншою з’являється, в той час як перед першим коханням є безліч зобов’язань. І це добре, якщо перша людина поставиться до такої життєвої ситуації з розумінням, простить і зрозуміє, що це кохання і що тут нічого не поробиш. Однак так практично ніколи не відбувається. Замість цього йдуть страшні образи, розчарування. У підсумку такий розрив відносин може закінчитися справжньою трагедією для всіх.

Однак

я не вважаю, що кожне кохання слід називати зрадливим лише тому, що зради іноді трапляються. Всім нам варто залишатися оптимістами і шукати в житті позитивні аспекти. Любов – це прекрасне почуття, яке змушує кожну людину відчувати себе особливою, окрилює її, робить відважною і сміливою на такі вчинки, про які вона раніше навіть не замислювався. Але до будь-якої любові потрібно ставитися з повагою. І якщо з вами трапилася така неприємність, вас зрадили і більше не хочуть бути разом, вам, звичайно, буде прикро і неприємно, але потрібно розуміти, що далеко необов’язково в цьому є ваша вина. Іноді щось в житті відбувається просто так, і ніхто в цьому не винен. Я думаю, що це як раз той випадок. Крім того, завжди потрібно ставитися з повагою до вибору іншої людини, навіть якщо вона вибирає не вас.

Як і з будь-яким іншим явищем людського життя, з коханням іноді бувають великі проблеми. Дуже часто ці проблеми полягають у звичайній людській зраді. Вона приносить багато образ і болю. Але завжди потрібно пам’ятати, що любов варта всіх цих неприємних хвилин. Лише той, хто ніколи по-справжньому не любив, зможе прийти до висновку, що біль від зради сильніша радості від цієї любові. Тому той, хто зіткнувся з такою проблемою, повинен сприйняти її спокійно і філософськи, адже вона є досить поширеною.


Твір твоє здоров'я у твоїх руках.
Твір на тему: “Зрадливе кохання”