Твір на тему: “Яке ж воно – справжнє кохання?”

Усі ми прагнемо кохання і завжди його шукаємо, хто б там що не думав. Людина влаштована духовно, вона не може прожити все життя як робот, не відчуваючи емоцій і сердечних переживань. Саме тому усім потрібна любов: вона виконує відразу безліч корисних функцій для людини, робить її життя більш цікавим, насиченим і повноцінним. Втім, нерідко можна почути, що люди ділять кохання на “справжнє” і “несправжнє”. Що ж стоїть за таким поділом? Невже таке прекрасне почуття можна підробити, а тому важливо правильно його розпізнати?

Яким є справжнє

кохання? Насамперед, слід змиритися з усвідомленням того, що у людей є різні думки на цей рахунок. Кожен хоче отримувати від любові щось своє: хтось комфорт, хтось почуття потрібності, інші – щось своє. І якщо людина не отримує чогось важливого, вона неминуче робить висновок про те, що в її випадку це не любов. Саме з цієї причини трапляється велика частина нещасливих пар, де люди не виправдовують очікування один одного. Але навіть у такому неприємному випадку ніхто не повинен засмучуватися чи сумувати. Треба шукати таку людину, яка дійсно тобі підходить, добре його впізнавати і лише після цього можливі щасливі відносини.

Що

стосується особисто мене, і мого ставлення до цієї проблеми, то я переконаний, що любов – це, перш за все, потяг і пристрасть. Кожен з нас розуміє, що до когось у нього існує тяжіння. Буває так, що ти тільки що побачив людину, а він тобі вже подобається. Ви ще не спілкувалися, ти навіть не встиг як слід оцінити зовнішність, але симпатія вже зародилася і має місце. Я думаю, що якщо слідувати цьому почуттю, то любов можна зустріти з найбільшою ймовірністю. Раціональні доводи теж іноді бувають доречні у випадку з коханням. Але я не думаю, що це є кохання у первісному сенсі.

Крім того, мені здається, що справжнє кохання завжди повинно призводити до створення повноцінної сім’ї. Лише живучи разом день від дня, переживаючи разом різні проблеми і негаразди, люди можуть зміцнитися в думці, що дійсно люблять один одного. Любов повинна бути достатньо сильною і міцною, щоб переносити випробування різного характеру. І якщо трапляється так, що при перших же труднощах хтось з пари тікає, то це ніяк не можна називати коханням.

Враховуючи важливість кохання у людському житті, про нього можна розмірковувати довго й ретельно. Я ж думаю, що справжнє кохання складається переважно з двох елементів: початковий потяг людей, а також уміння разом проходити через труднощі і неприємності. Втім, звичайно, не можна відкидати і все інше, тобто, думки щодо любові самих людей. Іноді важливо знайти свою людину, тільки з нею у тебе вийде справжнє кохання.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір криниця у нашому обісті.
Твір на тему: “Яке ж воно – справжнє кохання?”