Твір на тему: “Історія трагічного кохання Анни Кареніної за романом Льва Толстого “Анна Кареніна”

Навряд чи в житті будь-якої жінки може бути щось трагічніше, ніж те, що сталося в житті головної героїні Анни Кареніної з однойменного роману Льва Толстого. Кохання надзвичайно важливе для кожного, всі прагнуть кохати і бути коханими, але іноді кохання приходить до людини дуже недоречно і приносить одні лишень страждання. Але вибору у людини просто не залишається, саме з такою ситуацією зіткнулася Анна Кареніна.

Анна Кареніна дійсно любила свого чоловіка, коли виходила за нього заміж. Вона народила від нього сина і, як і будь-яка нормальна

мати, дуже любила свою дитину, не уявляла собі життя без неї. Але особисте життя головної героїні ставало все більш тьмяним, рутинним, нецікавим. День у день повторювалося все одне і те ж, їй ставало від цього погано, адже, як і будь-яка людина, вона прагнула до чогось нового і цікавого. Вона не могла нічого досягти сама по собі, адже сильно залежала від свого чоловіка, від його побуту, від його поглядів на життя і на речі. Чоловік Анни поводився далеко не так, як повинен був вести себе чоловік, який дійсно любить свою жінку. Він став черствим, не виявляв практично ніяких сильних емоцій. Цілком природно, що в такій ситуації
Анна Кареніна мимоволі і несвідомо почала шукати такі сильні емоції і пристрасті на стороні. І вона полюбила іншого. Вона дуже хотіла бути з тим іншим чоловіком, якого вона полюбила. Але в той же час це оберталося великою кількістю проблем. Вона не могла зраджувати своєму чинному чоловікові, оскільки була скріплена з ним боргом шлюбу. Як тільки він дізнався, що вона полюбила іншого, він вирішив розлучитися з нею і заодно забрати свого сина. Але без сина Анна просто не розуміла, як же їй жити. Прекрасне почуття любові, оспіване поетами і митцями, стало для головної героїні справжнім покаранням. Вона не бачила ніякого виходу з ситуації, що склалася, вона розуміла, що суспільство лише засудить її за ті вчинки, які вона може вчинити. Анна Кареніна відчувала себе убитою, знищеною і почала звинувачувати саму себе в тій складній ситуації. Цілком зрозуміло, що ця безвихідна мука не могла тривати вічно – головна героїня кинулася під поїзд.

Любов Анни Кареніної дійсно дуже трагічна. Зазвичай любов приносить в життя людини радість, задоволення, нові почуття. Але в житті Анни Кареніної вона принесли лише складності, безвихідь і, зрештою, смерть.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Історія трагічного кохання Анни Кареніної за романом Льва Толстого “Анна Кареніна”