Твір на тему: “Непоборна сила кохання за твором Івана Франка “Украдене щастя”

Любов – це те, заради чого людина здатна піти на найсміливіші вчинки і подолати те, з чим вона ніколи не змогла би впоратися в інших обставинах. Для людини любов представляється основною метою, вона не помічає складнощів і труднощів, готовий протистояти будь-якому ворогові тільки лише заради того, щоб бути в підсумку щасливою з коханою людиною. Історія непоборної сили любові була розказана Іваном Франком в його творі “Украдене щастя”.

У центрі історії, розказаної автором, знаходиться дівчина на ім’я Анна. Вона належала до досить

багатої родини та мала успадкувати частину багатств свого батька. Але вона не була єдиною дитиною в сім’ї. У неї також були брати, які далеко не бажали ділитися з нею тим, що вона могла отримати після смерті батька. Саме з цієї причини вони весь час знущалися з неї, зробили з неї наймичку, а її коханого чоловіка, Михайла, відправили до армії. Більше того, вони фальсифікували листи Михайла і тим самим збрехали Анні, що він загинув на війні. Після цього вони видали її заміж за іншого чоловіка з іншого села і таким чином позбавили її спадщини.

Але Михайло, який провів в армії три роки, не розлюбив за цей час Анну. Він

розумів, що обставини йдуть проти двох закоханих, але, тим менш, його любов до дівчини змушувала йти проти будь-яких обставин. Він повернувся, знайшов Анну і, незважаючи на те, що вона була вже заміжньою дівчиною, вирвав її з рук її законного чоловіка і відродив її почуття до нього. Дівчина і сама не хотіла бути ні з ким іншим, крім Михайла. Але доля їх склалася трагічно. Законний чоловік Анни Микола не міг перенести такої ганьби – його дружина була з іншим чоловіком – це було неймовірно принизливо. Він довго терпів, але в результаті не витримав і зарубав Михайла сокирою.

Любов – страшна сила, яка нерідко призводить до того, що люди роблять абсолютно неймовірні вчинки. У творі Івана Франка розповідається історія, де кожна людина йшла на дуже сміливі вчинки, адже на них кожного штовхала саме любов. Всі вони розуміли, що, бути може, так чинити не можна, але вони нічого не могли з собою вдіяти. Це стосується Михайла, який не міг змиритися з тим, що Анна для нього вже втрачена, самої Анни, яка вийшла заміж, але по-справжньому любила Михайла, і була готова на смерть і на ганьбу, щоб бути з ним. Стосувалося це і того ж Миколи, який все-таки сильно любив Анну, та й такого приголомшливої для тих часів ганьби ніяк не міг перенести. Втім, не варто забувати, що життя всім цим людям було зламано братами Анни, які заклали фундамент для руйнування життя одразу трьох людей.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Непоборна сила кохання за твором Івана Франка “Украдене щастя”