Твір на тему: “Що таке кохання?”

Людині властиво і характерно багато різних почуттів, і саме людські почуття є одними з найбільш важливих елементів людського життя. Відомо, що всього почуттів існує досить багато, але особливе місце серед них посідає кохання. Саме воно є основною силою, яка мотивує людину на вчинення різних вчинків, змушує її рухатися вперед, допомагає їй приймати найважливіші життєві рішення. Розглядати питання кохання завжди цікаво, адже, як не дивно, єдиного і повністю правильного визначення цього дивного почуття ще не було дано.

Що ж таке кохання насправді?

Щоб відповісти на це питання, потрібно все-таки трошки подумати. Всі ми прекрасно розуміємо, що кохання, як правило, виникає між чоловіком і жінкою. Іноді мова ведеться про кохання з першого погляду, але все-таки таке явище є великою рідкістю, адже найчастіше воно виникає після деякого часу знайомства. Люди дивляться один на одного, спостерігають за поведінкою один одного, оцінюють його, а потім приходить до висновку, що кохають один одного. І якщо це почуття справді взаємно, то воно може принести людині лише приємні моменти, які можуть запам’ятатися їй на все життя. Набагато сумніше ситуація, коли кохання не взаємне,
в такому випадку воно приносить лише біль, розчарування тощо, і в такому разі воно точно так само запам’ятовується на все життя. На жаль, багато людей, які живуть на планеті, дуже часто стикаються з коханням, яке не є взаємним. Втім, цінність взаємного кохання також полягає в тому, що його часом досить складно досягти.

Кохання – це те, що може змінити людину, примусити її діяти. Дивлячись на тих людей, які дійсно закохані, можна спостерігати за дивовижними перетвореннями, які з ними сталися. Наприклад, вони можуть почати займатися тим, чого завжди боялися, стати більш успішними, вирішити проблеми, які їх вже давно їм дошкуляють. Багато вчених переконані, що кохання – це звичайна реакція в мозку, але з цим дійсно погодитися складно. Навіть якщо допустити, що з наукової точки зору це так, з соціальної точки зору кохання призводить до величезних змін в житті людей, а значить, і його значення більш велике.

Підбиваючи підсумки, можна з упевненістю сказати, що відшукати єдине правильне визначення кохання у цьому творі мені так і не вдалося. Думається, це питання є одним з основних питань, що існують в сфері філософії. І далеко не факт, що відповідь на нього буде знайдено хоча б скільки-небудь ближчим часом існування людства.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Теми творів на морально етичні теми.
Твір на тему: “Що таке кохання?”