Твір на тему: “Яким ви уявляєте майбутнє людства”

Всі люди діляться на дві категорії: оптимістів і песимістів. І відповідно, кожна категорія людей представлятиме майбутнє людства через призму оптимізму або песимізму. Я, швидше за все, відношусь до тих людей, які вірять у світле майбутнє, і тому світ мені бачиться в яскравих сонячних фарбах.

Варто тільки перенестися на 300 років вперед, як раптом все змінюється на планеті: будинки, вулиці, природа, будова суспільства, культура, політика тощо. Насамперед, домінує рівність в країнах. Люди живуть у невеликих однакових за розміром будинках. Ні значущої

різниці в заробітній платі (керівник, звичайно, отримує більшу зарплату, ніж підлеглий, але незначно). Відносини між людьми

Також будуються на рівності: немає значущості в тому, хто ти: чоловік чи жінка, розумний чи дурний, начальник чи підлеглий, дорослий чи дитина, високий чи низький, товстий або худий, не важно, яку релігію ти сповідуєш, до якої раси належиш.

Кожна людина – це унікальна особистість, гідна поваги. У цю епоху люди засвоїли головні правила позитивних взаємин. На планеті немає більше релігійних суперечок: будь-яка релігія робить людину більш духовною і умиротвореною (крім сект, звичайно).

І немає ніякої різниці, за допомогою якої релігії людина намагається осягнути істину буття.

Безумовно, в цьому новому світі разом з усім змінюється і політичний устрій країн, культура, соціальна економіка. Настала істинна демократія, до якої так довго прагнув народ. Свобода – це не просто термін або слово, а те, що реалізується по-справжньому: кожен громадянин має право на свободу слова, свободу вибору, свободу совісті, свободу зборів тощо.

Разом з тим, що жити стало набагато простіше і краще – культура знаходиться в розквіті: створюються найбільші твори мистецтва (картини, вірші, проза, архітектурні споруди тощо), кожен з раннього віку долучається до пізнання світу за допомогою мистецтва,

І це лише позитивно впливає на становлення особистості людини.

Звичайно, не стоїть на місці і розвиток техніки: винайдені різні пристрої, що допомагають полегшити життя людей у??побуті, винайдена різна медична техніка, що дозволяє робити все більш удосконалені операції тощо. Знайдено ліки від багатьох хвороб. Люди у всю використовують сонячну енергію. Автомобілям більше не потрібен газ або бензин. І взагалі, всі воліють мати більш екологічний транспорт.

Взагалі, там, через 300 років жити здорово!

Але людина завжди залишиться людиною зі своїми пороками: будуть існувати все ті ж проблеми повсякденного життя: злість, ненависть, заздрість, агресія, образи і сварки. І люди все так само намагатимуться впоратися з собою. Світ не піде від злочинів,

Адже не може бути так, що б всі люди жили мирно на землі. Завжди знайдуться ті, хто захоче переступити межі закону. А тому в країнах залишаться люди, регулюючі та виконуючі законодавчу владу. І все так само будуть існувати суди і в’язниці.

Я не утопіст – я скоріше всього лише реаліст!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Яким ви уявляєте майбутнє людства”