Твір на тему: “Яким я уявляю майбутнє України, озираючись на недавні події в нашій державі”

За історичними мірками Україна все ще є досить молодою державою, а тому все ще стикається з суттєвими проблемами. За такими проблемами ми можемо спостерігати і сьогодні, коли наша країна вже практично втратила один регіон. Територіальна цілісність України порушилася, в таких обставинах досить складно підтримувати економіку країну в хорошому стані і розраховувати на те, що територіальні проблеми не продовжаться.

Досить складно прогнозувати найближче майбутнє нашої країни з урахуванням того, що відбувається зараз. Як це часто буває в

подібних ситуаціях, я допускаю існування кількох сценаріїв розвитку подій, від того, який конкретно сценарій реалізується, і залежить те, яке майбутнє чекає Україну. Звичайно, хотілося б, щоб все було добре, але, на жаль, по ряду факторів у гарний розвиток подій практично не віриться.

Якщо ж все-таки все піде добре, то вже незабаром нашу країну чекає ряд позитивних реформ. Наприклад, буде введений в дію прогресивний податок, відповідно до якого багатії платитимуть вищі податки, ніж прості люди. Думається, що нашій країні не завадила б і націоналізація деяких активів, які були приватизовані в недалекому минулому з порушенням

норм законодавства. Якщо ці та інші норми будуть реалізовані, наша країна має шанс поліпшити своє економічне становище, підвищити добробут незахищених верств населення і в цілому справити хороше враження на сусідів завдяки своїм реформам. Якщо так дійсно станеться, незабаром ми зможемо відновити початкові кордони держави і демократичним шляхом повернути втрачені території.

Але існує й негативний сценарій. Якщо поточна влада країни не зможе провести нормальні реформи для людей, а буде лише піднімати тарифи, скорочувати бюджетних працівників і в цілому починати реформування не з багатих, а з бідних, нічим хорошим для країни це не закінчиться. Здається, що при такому сценарії вже незабаром й інші регіони країни можуть побажати отримати окремий суверенітет. Все це, звичайно, вкрай негативно позначиться на економіці країни, на її соціальній ситуації. Більш того, в такому випадку наша країна незабаром може, на жаль, припинити своє існування.

Майбутнє нашої країни залежить як від звичайних громадян, так і від влади. Звичайні люди повинні робити все від них залежне, щоб зробити країну кращою, на плечах влади лежить завдання, яке полягає у втіленні в життя тих реформ, які будуть дійсно покращувати життя людей, а не робити його гіршим колишнього. Якщо цього не буде зроблено, Україну чекають дуже важкі часи, впоратися з якими буде дуже непросто.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір на тему вибір життєвого шляху.
Твір на тему: “Яким я уявляю майбутнє України, озираючись на недавні події в нашій державі”