Твір на тему: “Лист Джорджу Байрону”

Напевно багатьом людям хочеться поспілкуватися з тими, чиї книжки вони читають. Після прочитання будь-якого цікавого твору читач має багато емоцій, які б хотілося висловити комусь, хто його розуміє. Безумовно, такою людиною міг би стати сам автор. Але, на жаль, багатьох з видатних історичних авторів в живих вже не залишилося. З цієї причини обговорити з ними деталі їх цікавих творів, і навіть деякі особливості їхнього життя, вже точно ніяк не вдасться. Проте, написати листа автору все одно цікаво, щоб каталогізувати всі ті питання, які до нього

накопичилися. Бажання написати такий лист у мене виникло і до Джорджа Байрона.

Складаючи лист Байрону, я б, насамперед, подякував йому за написані ним твори, зокрема, за поему “Паломництво Чайльд-Гарольда”. Завдяки цьому твору я зміг по-новому поглянути на літературний жанр романтизму. Я зрозумів, що романтизм насправді дійсно дуже різноманітний жанр. По-перше, варто зауважити, що творчість автора дещо відрізняється від творчості інших авторів, що творили в цьому стилі. По-друге, дуже сильне враження на мене справив головний герой поеми, який видався мені людиною цікавою, унікальною і навіть неповторною. При всьому при

цьому цікаво й те, що деякі риси цього героя мав і сам Байрон. Англійський письменник був великим любителем пригод, найбільше цінував свободу, досить цікаво дослідити співвідношення самого Джорджа Байрона і головного героя його найвідомішої поеми. Все це я б описав у листі і подякував автору за написання поеми та й у цілому за його таку приємну для читання творчість.

Але також у мене є чимало питань до англійського письменнику Джорджу Байрону. По-перше, знаючи любов і прагнення автора до свободи, я б запитав у нього, де ж на його думку проходить грань між повною свободою і повною безвідповідальністю. Людина вільна, але в той же час держава в усі часи прагнула обмежити його свободу і іноді керувалася благими міркуваннями. Я б хотів дізнатися думку Байрона з цього приводу. Як відомо, письменник брав участь у національно-визвольних війнах і був ними сильно захоплений. Тому я б поставив йому ще одне питання: чи варто життя людини незалежності і національної самостійності його країни? Бути може, варто було б берегти життя більш ніж прагнути до свободи? Також було б цікаво дізнатися думку автора щодо сучасності.

Я думаю, що мій лист до Байрону був би достатньо довгим. Я б подякував йому за творчість і задав би декілька питань щодо нього особисто. Також я б вступив в дискусію з Байроном щодо деяких аспектів буття. На жаль, цього письменника вже давно немає в живих, мій лист ніхто не дійде до адресата.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Продовжте історію анни.
Твір на тему: “Лист Джорджу Байрону”