Твір на тему: “У якій сім’ї із роману “Анна Кареніна” я би хотів жити?”

Роман Льва Толстого “Анна Кареніна” цікавий не тільки тому, що в ньому показані характери та образи різних людей, а й завдяки тому, що в ньому розповідається про різні, але в той же час дуже цікаві сім’ї: сім’я Облонських, сім’я Левіних, сім’я Кареніних. Кожна з цих сімей по-своєму цікава, у кожній з них досить цікаво було б пожити, щоб добре познайомитися з героями і особливостями їх життя. Але вибрати необхідно лише одну, тому я вибираю ту, в якій були найцікавіші для мене образи – сім’ю Левіних на чолі з Костянтином Левіним.

У

цій сім’ї мені цікавий насамперед сам Левін. Досить цікаво було б з ним поспілкуватися і дізнатися його думки щодо тих чи інших проблем людства. Як відомо зі змісту роману, Левін був людиною постійного пошуку. Він ніяк не міг заспокоїтися, постійно задавав собі питання щодо буття і невпинно шукав на них вірні відповіді. Костянтин Левін був людиною досить консервативною, це теж велика перевага від особистого спілкування з ним, оскільки і я володію точно такими ж консервативними поглядами на життя.

В цілому ж, оскільки формування сім’ї Левіна було досить непростим і тривалим, думається, що сім’я ця

була досить міцною. Як відомо, відповідальне рішення про створення сім’ї може бути прийняте тільки після тривалих роздумів людини про доцільність її створення, про її можливості підтримувати сім’ю і бажання проживати все життя з тими, з ким сім’я вже створена. Немає жодних сумнівів у тому, що сам Левін – це лідер цієї сім’ї, але він, звичайно, потребує підтримки, оскільки отримана поступовим шляхом віра спочатку далеко не є такою стійкою, якою вона має бути в ідеалі. У зв’язку з тим, що Левін був захоплений селянами, їх способом життя і поглядами на буття, він розвивав ці ж принципи і в своїй родині. Набагато приємніше жити в сім’ї, де люди поводяться терпимо по відношенню один до одного, стримано, ввічливо і шанобливо. Спосіб життя селян робив їх саме такими, тому Левін, як любитель такого способу життя, реалізовував його принципи і в своєму житті.

Звичайно, кожна сім’я з цього видатного роману Льва Толстого дуже цікава і по-своєму приваблива. Але, якщо виділяти найбільш цікаву людини, з якою б хотілося провести якомога більше часу, я виділяю саме Костянтина Левіна. Сам Левін був прообразом Льва Толстого в романі, а спілкування з таким великим письменником і видатною по своїй мудрості людиною просто на вагу золота.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “У якій сім’ї із роману “Анна Кареніна” я би хотів жити?”