Твір на тему: “Чи хотів би я бути Планетником?”

Кожна людина хоче бути хоча б трошки особливою, виділятися з натовпу своїми талантами, знаннями, вміннями або навіть надприродними здібностями. Це дуже приємно, адже у тебе є можливість робити те, чого не можуть інші. Таким чином, ти стаєш більш могутнім, у тебе краще йдуть справи і більше корисного виходить. Але важливо розуміти, що всі навколишні люди не терплять чужої переваги і рано чи пізно такій особливій людині доведеться дуже важко.

У своєму творі Борис Харчук розповідає про маленького хлопчика Планетника, який дійсно володів такими

здібностями, які більше ніхто не мав. Сім’я з цим хлопчиком жила в селі, де дуже важливо було вміти добре поводитися з домашньою худобою та доглядати за рослинами. У Планетника це виходило просто блискуче з самого раннього дитинства. У міру його зростання у нього відкривалося все більше і більше здібностей зробити так, щоб урожай у нього вийшов найякісніший, нічого не пропало, а худобу при цьому була вигуляна, відчувала себе дуже добре і не гинула. Але все це з часом почало неймовірно дратувати його односельців. Коли хлопець виріс, через його надприродні здібності люди почали пов’язувати його з нечистою силою,
пізніше було наказано заарештувати його, але він зміг піти від незаслуженого покарання і просто зник.

Я б не відмовився від таких же здібностей, як у хлопчика в творі Бориса Харчука, але навряд чи я був би готовий мати їх постійно. Цікаво було б відчути те ж, що і він: можливість впливати на зміну погоди, поспілкуватися з тваринами і рослинами, познайомитися з небаченими для звичайної людини істотами. У той же час я твердо переконаний в тому, що люди, які мене оточують, поставилися б до мене так само роздратовано, як і до Планетника, і мені довелося б ретируватися, щоб не стати жертвою чужої заздрості. З цієї причини всі ті унікальні якості, які були властиві Планетнику, я б хотів мати лише тимчасово, для проби. Як мені здається, постійне володіння такими якостями обов’язково б видало мене оточуючим і тоді б мені було непереливки.

Планетник – досить цікавий персонаж. Ця людина не мала на собі зла, іншого негативу і всього того поганого, що так часто властиво для людей. Але його дар, його унікальні здібності, разом з користю несли і великої шкоди особисто для нього. Будучи таким, він не міг розраховувати на розуміння і терпіння оточуючих його людей. Я б хотів спробувати побути Планетником, але навряд чи б справився з такою напругою з боку оточуючих людей протягом тривалого відрізку часу.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Чи хотів би я бути Планетником?”