Твір на тему: “Наші рідні потребують нашої уваги”

Кожна людина приходить у цей світ маленькою дитиною, яка є безпорадною і ніяк не зможе вижити без турботи своїх рідних людей. Саме турбота, а також увага допомагають кожному малюкові вирости і стати красивим, сильним і розумним дорослою чоловіком. З цієї причини кожна людина не повинна забувати про роль своїх рідних, бути їм вдячною за все те, що вони для неї зробили.

Багато хто з людей просто виростає, залишає рідний дім, заводить свою сім’ю і поводиться так, ніби він став повністю незалежними і нічим не зобов’язаним своїм батькам. У

всі часи існувала мода на те, щоб бути від усіх незалежних, особливо від батьків, тим самим показуючи всього навколишнього світу свою повноцінність і самостійність. Але хіба це може вважатися нормальним явищем, якщо в той же самий час батьки, найбільш колись близькі та рідні для людини люди, так сильно потребують уваги, але не отримують її? Я думаю, що ні. Не варто перебільшувати силу окремо взятої людини, кожна з живучих на Землі людина потребує турботи і уваги, винятків з цього правила просто не існує. Звичайно, кожна людина повинна дбати і приділяти увагу своїм найближчим людям, щоб не пошкодувати потім про свої вчинки
і відсутність совісті.

Але що конкретно можна зробити, щоб допомогти своїм рідним і близьким? Яка увага найцінніша? Варіантів тут є декілька. По-перше, звичайно, необхідно допомагати засобами моральної підтримки. Всі люди мають потребу в тому, щоб їм дзвонили, цікавилися, як у них справи, тощо. У такі моменти увага реально відчувається, людина відчуває, що вона є потрібною, що про неї піклуються і не кидають наодинці з її проблемами і бідами. Але при всьому при цьому не варто забувати і про діяльну допомогу. Якщо близька людина про щось просить, навіть якщо вам складно надати їй допомогу, необхідно все-таки постаратися, знайти час і можливість допомогти. Особливо це стосується тих випадків, коли про допомогу просять батьки. З роками батьки не стають молодшими, навпаки, вони старіють і з кожним роком все більше і більше потребують уваги і турботи. Ні в якому разі не можна їм відмовляти, ще краще – робити перший крок і цікавитися тим, чого вони потребують найбільше.

Навряд чи є хтось, кому не потрібна увага. Щоб зберегти свою совість чистою, необхідно віддавати частинку своєї уваги своїм близьким. Саме по собі це приємно, але, крім того, це також дає людині право вимагати уваги від оточуючих. Даючи свою увагу оточуючим, ви можете розраховувати на відповідь, так ваше життя ніколи не стане нестерпним.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Наші рідні потребують нашої уваги”