Твір на тему: “Які, на мою думку, проблеми, порушені у творах О. Генрі та Дж. Олдріджа є актуальними в наші дні?”

Багато літературних творів ставлять перед своїми читачами безліч цікавих проблем. Розглядати і аналізувати ці проблеми завжди важливо, адже вони зустрічаються не тільки в літературі, але і в житті простих людей. Я нещодавно прочитав твори О. Генрі “Останній листок” і Дж. Олдріджа “Останній дюйм”. Вони схожі не тільки назвами, але й деякими піднятими там проблемами, які навічно залишаються актуальними. Я розгляну їх у цьому творі.

Що до “Останнього листка”, то тут актуальна проблема самопожертви. У цьому творі ми бачимо, як

одна людина жертвує всім заради іншої. Сучасний світ став занадто егоїстичним, люди люблять тільки самих себе, а до всіх інших ставляться без особливого інтересу. І якщо поруч хтось хворіє і помирає, то найпоширенішою реакцією є не бажання допомогти, а прагнення кудись втекти, щоб не бачити страждань іншої людини і не псувати власний настрій. На прикладі цього твору ми бачимо, як інколи важливо ставитися до інших людей з турботою і трепетом. Це дає феноменальні результати. Я думаю, що багато людей задумаються над цією проблемою після прочитання і змінять своє ставлення до неї.

“Останній дюйм” Олдріджа теж дуже важливий

з точки зору порушених у ньому проблем. Там йдеться про відносини між батьками і дітьми, розказано, як часом складно знаходити розуміння самим близьким людям на Землі. Однак деякі нестандартні, незвичайні випадки можуть все змінити. За підсумками пригод Бена і Деві батько втратив руку, але усвідомив, що все життя займався не тим, чим треба, і тепер зможе приділяти достатньо часу своєму синові. Проблема відносин між батьками та дітьми, які належать до різних поколінь і можуть один одного не розуміти, завжди була, є і буде актуальною. Багато людей після прочитання напевно замислюються про те, чи варто чекати таких скрутних життєвих моментів, щоб почати шукати порозуміння зі своїми близькими. Бути може, краще зробити це раніше?

Кожне літературне творіння по-своєму актуальне. Всі автори прагнуть піднімати вічні проблеми людського буття, які не втрачають своєї актуальності з плином років. Я думаю, що О. Генрі і Олдріджу це у повній мірі вдалося. Вони написали цікаві твори з важливими проблемами. Прочитавши ці твори, я багато чого зрозумів і зробив для себе правильні висновки. Того ж бажаю і всім іншим людям.


Чого сьогодні не вистачає українцям.
Твір на тему: “Які, на мою думку, проблеми, порушені у творах О. Генрі та Дж. Олдріджа є актуальними в наші дні?”