Твір на тему: “Краса природи і нашої душі”

Творець зробив Всесвіт гармонійним і прекрасним. Адже з самого народження людину оточує незрівнянна краса світу. Як таємничий могутній ліс, в мудрому мовчанні якого зберігається багато таємниць і загадок! Як прекрасний весняний луг, де фарби польових квітів сплітаються у чарівний килим! Яке прекрасне літнє небо, на якому мерехтливі золотом зірки пропонують поринути нам в таємницю світобудови! Як захоплює погляд розбурхане море, занурюючи нас в роздуми і мрії! Як очищає людську душу полум’я вогню, як би спалюючи все зайве і непристойне!

На які переживання нас наштовхує нудний дрібний дощ? І немовля приходить на світ красивим. З яким інтересом пізнає чоловічок навколишній світ, як щиро захоплюється, дізнавшись нове, як безпосередньо воно приймає всю ту красу, створену матінкою-природою. Які прекрасні милосердні емоції виникають у малюка при спілкуванні з братами нашими меншими.

Дорослішаючи, людина змінюється – зникає дитяча наївність. Крім створеного Природою, людина створила багато прекрасного – геніальну музику, неповторні картини, вірші і архітектурні пам’ятки, що живуть вічно. Ці творіння живуть у віках, будучи джерелом краси і гармонії.

У багатьох людей, які не обділені природою зовнішньою красою – правильними рисами обличчя, хорошою стрункою фігурою, ховається черстве серце і егоїстична душа. Їх нутро переповнює злість і жорстокість, жадібність, заздрість і лицемірство. Вчинки і думки таких, зовні красивих людей, підпорядковані задоволенню своїх потреб. Слова їх дурні і злі. Життя їх абсолютно марне і дурне. Вони не відають любові, а плекають егоїзм і себелюбство. У них немає гармонії ні з собою, ні з оточуючим. І ніхто з розсудливих людей не зможе назвати таких людей красивими.

А є люди, у яких за зовнішньою непривабливістю таїться прекрасна світла душа, милосердне серце. Їх мудрі доброзичливі промови, значущі осмислені вчинки, благопристойні бажання опромінюють внутрішнім світлом зовнішність. Доброта, дружелюбність, співчуття, любов до навколишнього роблять людину прекрасною і істинно красивим. Для мене краса – це гармонія зовнішнього і внутрішнього, думок і вчинків.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Краса природи і нашої душі”