Твір на тему: “Чи кожен із нас іменує себе українцем?”

Питання національної ідентифікації вкрай важливе для кожної окремої держави. Ні для кого не секрет, що між державами, як і між окремими людьми, існує велика конкуренція на всесвітній арені. Конкуренція ця стосується найрізноманітніших сфер життя, включаючи торгівлю, військову справу, дипломатію та багато іншого. Щоб країна була сильною і успішною, вона повинна не тільки вирішити всі свої внутрішні проблеми, але і процвітати на міжнародній арені. Таким чином, буде розширюватися сфера впливу країни, поліпшуватися її платіжний баланс. Тому кожен

громадянин, якщо він хоче жити в хорошій і комфортною країні, просто зобов’язаний бути патріотом і називати себе українцем.

Як відомо, українська нація остаточно ще не оформилася. У цьому немає нічого дивного, якщо врахувати, що наша країна стала повністю незалежною лише недавно за історичними мірками. Втім, деякі успіхи вже є, ці успіхи змушують все більше людей пишатися своєю національною приналежністю і з гордістю заявляти “я – українець”. Але щоб розвиватися і робити країну кращою, необхідно продовжувати долати існуючі проблеми. Однією з таких проблем є те, що все ще не кожен українець пишається

своєю національністю, деякі навіть прагнуть приховати цей факт. Як же вплинути на цих людей і вселити їм впевненість у необхідності любити нашу країну і називати себе українцем?

По-перше, необхідно спілкуватися з такими людьми повноцінно і з абсолютним повагою, оскільки вони мають право на що завгодно, адже Україна – абсолютно демократична країна. І, до речі кажучи, цієї демократичністю, терпимістю і толерантністю точно так само хороша наша країна. Незважаючи на те, що в Україні живе кілька народів, ніяких конфліктів між ними не виникає. Причиною цьому служить те, що українці за своєю природою досить миролюбні й спокійні. Вони виходять із себе лише тоді, коли їх дійсно дістали або коли незалежності країни щось сильно загрожує. По-друге, наша країна дійсно різноманітна і по-своєму красива – це стосується як різних географічних місць, так і різних людей з різних регіонів. По-третє, Україна – неймовірно перспективна. У нас багата і родюча земля, працьовитий народ і вже незабаром нас чекає успіх.

З журбою варто констатувати, що все ще не кожен громадянин України готовий з гордістю називати себе українцем. До таких людей варто ставитися з розумінням, адже у нашої країни дійсно багато проблем і вона неідеальна, але все ж з цими людьми необхідно спілкуватися і показувати їм, що в гордості за свою націю є набагато більше доброго і позитивного.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Чи кожен із нас іменує себе українцем?”