Мій життєвий вибір

Рано чи пізно кожна юнка й кожний юнак повинні вирішити для себе ці найважливіші питання. Яке місце в моєму житті займе релігія? Яку професію вибрати? Хто ж нарешті станс моєю законною половиною? Від того, як ми їх вирішимо, залежатиме решта нашого життя.

Яке місце в моєму житті займе релігія? Свідомо чи ні, але ви й так шукаєте саме ту вісь, навколо якої буде обертатися ваше подальше існування. Якщо істинні духовні цінності закладені у вас із дитинства, то, зрозуміло, душа ваша прямуватиме до Бога. Якщо ви гадаєте, що сенс вашою життя – в отриманні

насолод, то тим самим ви позбавляєте його смислу й усякої вартості.

Яку професію вибрати? Вірний вибір конкретної спеціальності для кожного надзвичайно важливий, бо ж більшу частину дня ми проводимо, виконуючи свої професійні обов’язки. ! якщо справа, якій ви присвятите своє життя, залишить вас байдужим і не стане винагородою за вашу працю, ви приречені на довічну нудьгу, сум і духовну порожнечу.

А кого вибрати в супутники життя? Від вирішення цього питання залежатиме, з ким ви станете одним тілом і душею, хто вкусить плід вашої зрілості. Разом із цією людиною ви станете ростити ваших дітей, вона розділить з вами

й горе, й радощі життя. Але поспішність може привести до катастрофи, та катастрофа ця може бути не тільки особистою – це крах сім’ї, усіх надій молодих і, що найтрагічніше, катастрофа й для дітей!

Отже, зрозуміло одне: недостатньо продумане рішення будь-якого з цих трьох найважливіших питань зменшує ваші шанси на щастя й самореалізацію. Тому вже зараз якомога уважніше придивіться до себе. Що ви за людина в реальності? Які ваші цілі? Що для вас святе? У що ви вірите? До чого ви прагнете? Ви самі управляєте своїм життям чи хтось інший? Ви відповідаєте за свої вчинки?

Ви довіряєте власним почуттям? Чи здатні ви чесно й відкрито подивитися на своє життя, якщо знадобиться рантом у ньому щось змінити? Чи існує щось або хтось, що заважає вам стати таким, яким вам хотілося б бути? Ось ті питання, на які треба відповісти, якщо хочемо прожити насичене, цікаве й відповідальне життя.



1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)



Гостинність сучасного. Покоління.
Мій життєвий вибір