Твір на тему “Мій професійний вибір”

Вибір майбутньої професії – це велика відповідальність перед нашими батьками, перед суспільством, а саме головне – перед самим собою. На мій погляд, найважливішою при цьому є відповідальність перед самим собою, бо саме професія визначає наш подальшій життєвий шлях, бо тільки ми самі зможемо визначити, до якої з професій у нас найбільший хист, до чого ми відчуваємо покликання. Кожен з нас добре знає, чим йому подобається займатися, яка робота йому найлегше дається, і чому він може присвятити своє життя. Головне під час прийняття цього, одного

з найважливіших у житті рішень – це не схибити і зробити вірний вибір.
Особисто я вже майже визначився зі своєю майбутньою професією. Керувався я при цьому багатьма чинниками, але головним з них стало відчуття свого покликання у житті. Мені з самого раннього віку були небайдужі долі людей, причому не тільки моїх близьких, а й зовсім сторонніх. До того ж, для мене завжди багато значили поняття чесності і справедливості, правильне ставлення до яких виховали у мене мої батьки. Саме тому мій вибір пав на професію юриста, саме тому після школи я збираюся отримати вищу юридичну освіту і в подальшому працювати адвокатом.
Ви
можете запитати – а чому саме адвокатом? Тому, що, на мій погляд, саме в ролі адвоката я отримаю змогу надати допомогу людям і принести їм найбільшу користь. Своє покликання я бачу в захисті людей та в спробах виправдовувати вчинки людей, і навіть в самих поганих з них знаходити що-небудь людське. Адже яким би не був той чи інший вчинок людини, обов’язково існували причини, які призвели до нього. Саме пошуком та з’ясуванням цих причин я й буду займатися, отримавши професію адвоката. А користуючись законодавством нашої країни, яке планую добре вивчити, я сподіваюсь знаходити відповіді на більшість питань, які будуть з’являться під час надання людям юридичної допомоги. Сподіваюсь, що саме у ролі адвоката я зможу принести найбільшу користь нашому суспільству.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Єдине що важливо це бути людиною твір.
Твір на тему “Мій професійний вибір”