Твір на тему: “Чи вважаю я себе яскравою особистістю?”

Як відомо, в природі не існує двох абсолютно ідентичних фізично людей, кожний у чомусь неповторний і унікальний. Те ж саме можна говорити і про людську психіку. Немає двох однакових людей, які б сприймали і інтерпретували дійсність повністю однаково і неотличимо. Але чомусь серед людей безупинно йде розмова про те, що існують яскраві особистості. Це само собою припускає, що існує і якісь особистості не яскраві, тьмяні, нудні. Що ж, це цікава тема для обговорення.

Якими особливостями володіють так звані яскраві особистості? Думається, що будь-яка

яскрава особистість повинна бути, як мінімум, товариською людиною. В іншому випадку вона не зможе мати друзів, які гідно не зможуть оцінити її яскравість і констатувати її як факту. Необхідно також досить часто і багато з ким розмовляти. Яскравість, як мені здається, це, насамперед, характеристика, яка має більше спільного з поведінкою і діями людини, а не з її зовнішністю. Гарна зовні, але нудна всередині людина може здатися яскравою лише на перший погляд, але пізніше всім з цією людиною стане нудно і ця видима яскравість розвіється. Проявити свою яскравість і цікавість можна в розмові з іншими, в розказаних цікавих
історіях, смішних жартах, високій продемонстрованій моральності. У деяких випадках люди здаються яскравими, але їх недоліки, аморальність, нестриманість наносять їх образам і іміджу непоправної шкоди, таким чином яскравість повністю нівелюється. Особисто мені також здається, що у яскравої людини повинна бути мета в житті, яка наповнюватиме це життя якимось певним змістом. Як може бути людина і її життя яскравими, якщо вони є абсолютно безцільні і безглузді?

З урахуванням усього вищесказаного я можу з упевненістю заявити, що вважаю себе яскравою особистістю. Зі мною завжди є про що поговорити, я цікавий співрозмовник і регулярно чую це від людей, з якими спілкуюся. У мене достатньо хороший гумор, я знаю, коли його можна вжити, а коли від нього необхідно утримуватися. Також я можу сказати про себе, що я є законослухняною і моральною людиною. Ще з раннього дитинства я був добре вихований, сприймав всі писані й неписані норми спільного проживання людей і тому готовий їх виконувати. Безумовно і те, що моє життя має мету. Я бажаю стати відповідальним і висококваліфікованим фахівцем, створити велику і дружну сім’ю і, відповідно прожити життя повноцінно і гідно. Думаю, що все це, вся ця сукупність якостей і характеристик, роблять мене яскравою особистістю і відрізняють від інших.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Чи вважаю я себе яскравою особистістю?”