Бо ти на землі людина!

Що можеш ти, слабка людино? Який довгий шлях пізнання природи, вдосконалення себе і навколишнього світу ти пройшла? І ось уже твоя думка лине в космос, ти освоюєш морські глибини. Бо ти – людина.

Кожен повинен зробити свій внесок у розвиток країни. Змінити життя на краще, довести, що ти на щось здатний. Ми повинні залишити добру спадщин) своїм нащадкам, щоб вони могли пишатися нами. Не повторювати помилок минулого і прагнути жити в злагоді.

Вчені досягли немалих успіхів у розвитку науки. Але в ньому є як позитивне, гак і негативне. Людина

пройшла свій шлях від примітивної до досконалої зброї. Але які тяжкі наслідки цього винаходу!

Скільки покалічених людських доль! Ніхто не гадав, наприклад, що може трапитися трагедія на Чорнобильській АЕС. Скільки ще буде нагаду вати про себе Чорнобиль? Як змінила навколишнє середовище ця катастрофа? Як виправити ці помилки? На ці питання ніхто не має відповідей.

Ми йдемо дорогою життя. Де брати сили, натхнення, долаючи перешкоди? Хто пояснить, підкаже н навчить? Часом дійсність буває жорстокішою, ніж Сподівання. Але незважаючи на те, хто ти: політик, вчений, письменник чи звичайний робітник, – всі ми люди.

Кожний нерозумний крок може привести до тяжких наслідків, і відповідність за це нестиме все людство. Життя тільки тоді буде кращим, коли люди почнуть думати не лише про себе, а й про тих, хто навколо.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Бо ти на землі людина!