Твір-роздум: “Поведінка – це дзеркало, в якому кожен доводить свій образ”

Як часто людей судять по тому, як вони себе ведуть. І в цьому немає нічого дивного. Не так важливо, як виглядає людина, які у неї погляди взагалі і погляди на життя. Ні, звичайно, іноді це має значення, але при щоденному спілкуванні людей в різних обставинах найважливішу роль відіграє саме поведінка. Воно являє собою своєрідне дзеркало, за допомогою якого людина виражає себе, демонструє свій образ цілому суспільству.

З одного боку, сучасний світ розуміється як такий, в якому панує свобода і право людини на самовираження. З іншого боку, багато

людей розуміють цю всебічну і необмежену свободу не зовсім правильно і плутають її з уседозволеністю. Особливо добре це видно в сучасному світі. Поведінка людини може бути різною. У нашому суспільстві тебе не засудять, якщо ти будеш вести себе сумно чи радісно, відкрито або приховано. Хто б що не говорив, якщо людина вміє пояснити іншим мотиви своїх дій і причину такої поведінки, до неї будуть ставитися терпимо і з повагою. Головне, щоб поведінка людини було поважливою до інших, щоб вона не дозволяла собі занадто багато.

А от якщо хтось починає використовувати свою поведінку тільки для того, щоб показати, наскільки

він байдужий до чужої доля, як його особиста свобода підноситься над іншими, тими, кого він вважає “невільними”, тоді починають виникати серйозні проблеми. Кожен має право обирати ту модель життя і поведінки, яка йому найбільше до душі, якщо він при цьому вміє і враховує інтереси інших людей, які оточують його в певний момент часу. Наприклад, ти можеш бути веселим, доброзичливим і життєрадісним чоловіком, який не втрачає жодної можливості повеселитися і розважитися в житті. При цьому ти можеш пізнати когось, хто віддає перевагу смутку і самотності. Істинним і правильною поведінкою в такому випадку буде повага прав людини, врахування її інтересів. А ось якщо твоя поведінка включає неповагу або навіть образу тій людині, ти ведеш себе зовсім неправильно і недостойним чином доводиш свою свободу.

Поведінка дійсно є дзеркалом, в якому кожна людина доводить той образ, який їй характерний. І людина завжди без винятку визначає, як вона буде себе вести і яке враження чинити на всіх тих, хто оточує її у певний момент часу. Вона може вибрати шанобливу поведінку до інших, тим самим вчинивши правильно, або ж перестати поважати тих, хто навколо, і допустити дуже велику помилку. Це приводить нас до дуже важливого висновку про те, що кожна людина сама створює свій образ і приймає рішення щодо вираження цього образу.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір-роздум: “Поведінка – це дзеркало, в якому кожен доводить свій образ”