Твір дововідь: Шкільна система Німеччини

У шість років Діти йдуть до початкової школи. Вона охоплює загалом 4 роки (лише в Берліні та Бранденбурзі 6 років). У більшості федеральних земель учні перші два роки не одержують оцінок. їх успішність оцінюється у формі повідомлення. Після початкової школи учні йдуть до іншої загальноосвітньої школи: основної школи, реального училища, загальної школи чи гімназії. 5 та 6 класи називають орієнтувальним ступенем. Майже чверть школярів відвідують після початкової школи основну школу. Вона надає учням основну загальну освіту. Кожен, хто відвідує

основну школу, отримує уроки з німецької, математики, природничих наук, суспільних наук, з іноземної мови (найчастіше англійської) та основи трудової підготовки.

Той, хто закінчує основну школу через 5 чи 6 років, відвідує до 18 років професійну школу. Реальне училище стоїть між основною школою та гімназією та надає школярам поглиблену загальну освіту. Воно охоплює, як правило, 6 років, з 5 до 10 класу, та надає школярам право вступати до спеціальної професійної школи чи до вищої професійної школи.

Як правило, 9-річна гімназія (5-12 або 13 шкільні роки) надає своїм учням поглиблену загальну есвіту. З, 11 класу уроки проводяться

за курсовою системою. На курсах учні мають вивчати поряд з обов’язковими предметами ті Чякими вони особливо цікавляться та до яких мають схильність. Існують мовно-літературно-мистецькі, суспільно-наукові та математично-природнона-уково-технічні предмети.

До обов’язкових предметів належить також релігія та фізкультура. З екзаменом на атестат про середню освіту, що складається з 4 предметів, учні отримують атестат про середню освіту. Цей атестат надає учням можливість розпочати навчання з усіх спеціальностей у вищих школах. Ще один вид шкіл – загальна школа, що охоплює 6 років з 5 до 10 класу. Тут заняття проводяться з сьомого класу з частини предметів також за курсовою системою (математика, перша іноземна мова, німецька мова, хімія/фізика). Діти та підлітки, які не можуть відвідувати школу через якусь ваду, отримують заняття у спеціальних школах.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір дововідь: Шкільна система Німеччини