Твір-мініатюра: Роздуми про рідну школу

“Учитель – майстер життя”,- кажуть у народі. Основне його завдання – навчити дітей жити, бути людьми на землі. Я люблю своїх учителів за чуйне й добре ставлення до нас, за справедливість, за цікаве пояснення нового матеріалу, за особисті якості – тактовність, терпіння, акуратність. У нашій школі панує атмосфера співтворчості між учнями та вчителями, які дуже серйозно ставляться до своїх предметів, але, разом з тим, можуть нас розважити добрим жартом, заохотити до роботи лагідною посмішкою. Ми відчуваємо до себе довіру з боку вчителів,

і це стало основним принципом взаємин між ними та нами, учнями. З гордістю можу сказати, що наші вчителі дають якісні знання, бо кожного року майже всі випускники вступають до вищих навчальних закладів. А на районних предметних олімпіадах наші учні посідають перші місця. Не забувають учителі про наше духовне виховання, тому що бездуховний учений, лікар, будівельник ніколи не турбуватиметься про власний народ, про свою країну.

Спливатимуть роки, ми закінчимо школу, але завжди в нашій пам’яті залишаться добрі, справедливі, люблячі нас учителі. Вони вкладають в нас тепло своєї душі, тому я впевнено мбжу сказати, що в майбутньому ми виправдаємо їхні сподівання.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір-мініатюра: Роздуми про рідну школу