Не роби іншому того, чого не бажаєш собі

Довести Свою думку Я Хочу наступними Аргументами. По-перше, все у нашому світі взаємопов’язане, і те, що ми робимо неодмінно повертається до нас. По-друге, народна мудрість говорить: “Стався до інших так, як хочеш, щоб ставились до тебе”.

Яскравим прикладом я вважаю твір Івана Нечуй-Левицького “Кайдашева сім’я”. Маруся Кайдашиха мала чудових синів, які привели у батьківський дім своїх наречених. Старший син Карпо – сильну та хазяйновиту Мотрю, а молодший Лаврін – ніжну та тендітну Мелашку. І все було б добре, коли б Маруся

не почала своїм жахливим поводженням змушувати невісток тяжко працювати і при кожній нагоді дорікати їм сварливими гіркими словами. Спочатку молодше покоління мирилося з цим, але згодом всі у будинку стали ворогами і до Марусі повернулася вся та злість та ненависть, що вона не так давно виливали на інших.

Для наступного прикладу я б хотіла навести приклад з власного досвіду. Я помітила, що коли я ставлюся до інших зневажливо та іноді роблю людям зле, то це все повертається до мене в більшій мірі. Це не означає, що повернеться зло саме від тієї людини, якій я його вчинила, а це може відбутися через великий проміжок

часу від зовсім незнайомої людини. Та коли ж навпаки, я допомагаю комусь в якійсь справі, чи просто даю влучну пораду, то люди теж починають з вдячністю ставитися до мене і коли вже в мене якась незгода, то вони неодмінно підтримають і допоможуть.

Отже, зло зроблене людиною, неодмінно повернеться. Тому так важливо робити іншим добро і тоді воно повернеться до нас. Але потрібно щоб це було не у вигляді обов’язку, тому що лише щирі вчинки, які йдуть від самого серця, приносять задоволення і користь для кожного, і для того, хто дарує це добро, і для того, хто це добро приймає.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Не роби іншому того, чого не бажаєш собі