Твір на тему: “У чому полягає найбільша сміливість людини?”

или сміливцем через те, що він прогуляв заняття. Тоді я замислилась: чи справді можна трактувати цей вчинок “сміливістю”? А може, це поняття містить у собі набагато глибший сенс?

Я спробувала уявити собі сміливу людину. Відразу ж перед очима постали Христофор Колумб і Леонардо да Вінчі. Перший через те, що це нечувана відвага – рушити відкривати нові шляхи, а згодом, як виявилось, і нові землі, а другий – бо немає більшої відваги, ніж до останнього подиху відстоювати власні ідеї, задуми та винаходи. Почала далі згадувати тих людей,

кого можна було б зарахувати до когорти сміливців. Зрозуміла, що без Вольфганга Амадея Моцарта список не можна продовжити, адже це людина, яка кинула виклик музичним канонам та мала дійсно величезну відвагу у 7 років кинути виклик найшанованішому капельмейстеру Франції. Погодьтесь, що задля того, що так вчинити, потрібно мати неабияку мужність.

Чим більше я думала на цю тему, тим глибше я усвідомлювала той факт, що перелічуватиму сміливих людей ще дуже довго, адже їх багато, адже ці люди навколо нас. Можна обмежитись прикладами з історії, а можна додати найяскравіші літературні образи. Хто заперечуватиме, що Ява і Павлуша із

твору Всеволода Нестайка “Тореадори з Васюківки” дійсно хоробрі хлопці? Чи що саме завдяки сміливості та шляхетності багатьом героям казок та оповідок вдалось здолати ворога?

Я гадаю, що справжня сміливість – це коли людина не боїться протистояти світові та захищати свої ідеї, коли особистість йде торувати власний шлях, а не простує чиїмось, легшим. Сміливість – це коли людина стає на захист слабкого чи знедоленого, щоб допомогти.

Ось в таких поняттях, на мою думку, і вимірюється справжня сміливість.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір я хочу стати ветеринаром.
Твір на тему: “У чому полягає найбільша сміливість людини?”