Щастя. Яке воно?

Щастя! Яке воно? Багато людей задумуються над значенням і змістом цього слова. Ай справді, що це? Гроші, багатство, розкіш, слава…Можливо, це щастя? Ні. Я думаю, ні. Дзвінка монета, гордість від неї не може дати повного задоволення, радості. Людина може мати щастя і не помічати його. Адже в кожного воно своє. Я вважаю, що маленьке щастя є в житті кожної людини. Адже щастя – це саме життя, яке приносить натхнення та радість. Кожна сім’я відчуває щастя тоді, коли народжується дитина. Любляче серце матері переповнюється радістю, коли вона чує перший

крик – привітання своєї дитини. Діти – це щастя. Кожна мати палко любить свою дитину, і від цього вона щаслива. Це її надія, це її майбутнє.
Щастя – це світле радісне почуття кохання. Щасливий-таки той, хто кохає. Адже це світле й гарне почуття. Воно ж робить людину добрішою, красивішою.
Щасливий той, хто відчуває себе потрібним суспільству й людям.
Щастя – це добре, щире серце.
Я дуже щаслива, коли бачу привітну посмішку на вустах свого друга, коли батьки ласкаво обходяться зі мною, піклуються й люблять мене. Я відчуваю себе щасливою і потрібною їм.
А хіба не щастя, коли бачиш пахучу троянду, свіжу й молоду?
Вона чарує красою, туманить магічними пахощами, і людина відчуває у своєму тілі щастя та світлу радість. Щастя може принести й перший промінь вранішнього теплого та привітного сонечка.
Щастя! Яке воно? Ніхто не може пояснити цього почуття. воно приходить несподівано, неждано і приносить море втіхи, веселощів, сліз.
У душі щасливої людини лунає музика. коли людина щаслива, то кожен помітить це. Мені важко пояснити це почуття. Хіба можливо описати щастя? Щастя – це щастя. І правильно. Іншого значення цього слова немає і не буде ніколи. Воно вічне.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Перемагають лише сильні..
Щастя. Яке воно?