Твір-роздум про вчинки людей. Помічники

П’ятикласники нашої школи взяли шефство над ветеранами Великої Вітчизняної війни. Ці старенькі воїни колишніх битв зараз мають особливу потребу в турботливому ставленні до себе, в постійному піклуванні. Колись вони були молодими і захищали нашу країну від грізного ворога – фашизму. Зараз це хворенькі, часом безпорадні бабусі й дідусі, яким дуже потрібна увага. Хлопчики допомагають впоратися по господарству, десь щось приладнати, полагодити, викликати лікаря чи сходити до магазину. Дівчата оточують оселю стареньких своєю турботою: допомагають

навести порядок, помити посуд, читають газети та книжки. Отакі наші школярі-п’ятикласники. А старенькі ветерани дуже вдячні дітлахам за турботу, за їхню дружбу. Вони розповідають цікаві історії з воєнного та Повоєнного життя, показують фотографії, військові нагороди. А коли настають свята, школярі влаштовують концерти художньої самодіяльності. Вони танцюють, співають, виразно читають вірші. І так гарно там усім!

Потрібну і корисну роботу проводять наші п’ятикласники. З них слід усім брати приклад, виявляти чуйність і людяність до тих, хто її найбільше потребує.


Чому біблія є найвідомішою книгою.
Твір-роздум про вчинки людей. Помічники