Твір-роздум:”Мовою можна осквернити можна і освятити”

Бог створив світ і все, що його наповнює, тільки силою Cвого слова. Він тим же словом створив людину-істоту. Говорячи про наш язик, ми насправді маємо на увазі стан нашого єства. Все починається, як кажуть, із серця. Кожну людину характеризують її слова. Причиною багатьох негараздів у нашому житті є
необдумані слова. Словом можна поранити! мовою можна зцілити. Мовою можна вбити і словом можна повернути життя! Своїми словами ви створюєте атмосферу, в якій і будете жити. Почати зміни в собі ніколи не пізно, і почати їх можна з аналізу наших слів.

Це нелегко і займе тривалий час, але ефект не забариться. Хочу переконати кожного, що дуже важливо є правильно і мудро використовувати наш язик в спілкуванні з самим собою і дорогими для нас людьми.

Мова – духовна скарбниця нашого народу. Саме задяки мові ми передаємо свої почуття та емоції. Мова-неоціненний дар. Прислівя стверджує: “вмій сказати, вмій і промовчати”, то ж потрібно словом лише підтриматилюдину, ДАТИ ПОРАДУ, ПРОТЕ В НІЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА словом людини принижувати – бо це великий гріх. То ж правду каже приказка: “мовою можна i осквернити i освiтити”.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір-роздум:”Мовою можна осквернити можна і освятити”