Твір на тему: “Якщо хочеш ти на світ впливати, не потурай смакам чужим”

Кожен з нас може подивитися на навколишній світ, щоб зрозуміти, що дійсно яскравих людей і особистостей навколо нас зовсім не так багато, як того можливо хотілося б. Причин тому може бути багато, і далеко не всі з них можна розглянути та проаналізувати достатньо ретельно. Звинувачувати людей за те, що вони хочуть бути звичайними, нічим не виділятися і залишатися в тіні, не варто, адже в цьому немає нічого поганого. У той же час, якщо людина все-таки прагне до того, щоб виділитися, їй можна дати кілька слушних і дуже доречних порад щодо цього.

У

всі часи ми могли зустрічати людей, які намагалися впливати на світ. Для цього вони були готові йти на багато чого – обман, зрада і навіть серйозні злочини. Насправді ж, як мені здається, домагатися успіху і впливати на світ потрібно аж ніяк не тим, щоб вести себе якимось неналежним чином, можна зробити і по-іншому. Найголовніше, що повинна пам’ятати людина, яка прагне до такого, полягає в тому, що вона не повинна ні під кого підлаштовуватися і не намагатися догодити будь-чиїм смакам. Чому це настільки важливо? Це так важливо, насамперед, тому, що на світ можуть впливати тільки дійсно справжні індивідуальності, особистості,
які володіють чимось своїм, неповторним, що стане новим для суспільства і зможе справити на нього сильне враження. Якщо ж людина буде прагнути комусь потурати, вона буде копіювати чиюсь поведінку, але ця копія не стане хорошим результатом, а швидше, просто смішною пародією.

Вплив на світ – досить складний процес. Безумовно, однією яскравою і нікому не потураючої особистості буде мало. Важливо знайти справу, в якій ти дійсно добре розбираєшся, людей, які не просто тобі миттєво корисні, але і здатні тебе розуміти, тим самим представляючи ще більшу користь. Все це надзвичайно важливо на шляху хоч до якогось результату. Щоб досягти того рівня, коли ви зможете впливати на світ, потрібно багато працювати, не впадати у відчай при невдачах, які завжди трапляються, йти вперед наперекір самим несприятливим життєвим обставинам.

Крім того, безумовно, не можна намагатися комусь догоджати. Люди все одно не оцінять цього, а будуть сприймати як належне. Набагато краще робити те, за що ти відчуваєш власну гідність і силу, а потім вже прийде визнання з боку тих, хто здатний це оцінити. А від потурання ніякої користі під час цього складного і тривалого процесу розраховувати не варто.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Якщо хочеш ти на світ впливати, не потурай смакам чужим”