Твір на тему: “Я люблю свій світ”

Цілком природно, що у кожної людини є свій власний світогляд. Кожну річ вона бачить по-своєму, так би мовити, зі свого кута зору. Тому для кожної людини існує тільки один єдиний, особливий світ. На жаль, цей світ далеко не завжди відповідає тому, в якому нам доводиться жити.

Щодня кожен з нас стикається з купою різних протиріч, наприклад, добро і зло, любов і ненависть, життя і смерть, а також – світ реальний і світ вигаданий. Але що значить реальний і вигаданий світ, і в якому з них все-таки краще залишатися?

Почавши з самого дитинства мріяти

про щось, багато хто з нас і в дорослому житті не можуть покинути цього прекрасного стану душі. Звичайно ж, романтикам простіше створити свій вигаданий світ, ніж жити в реальному. Але ж наскільки б довго ми не залишалися в мріях, жити-то доводиться в реальному світі, який усіх нас оточує.

Більшість з нас в змозі уявити світ, в якому, подібно казці, живуть принцеси і принци, де все оточено любов’ю і все дихає свободою, де завжди затишно, тепло, багато друзів, які завжди тебе підтримають і зрозуміють, де немає місця заздрості, злу і зрадництву. Світ, в якому кожен з нас буде відчувати себе щасливим і комусь потрібним.

Реальний

світ не може бути таким щасливим і веселим, не може обходитися без смутку і сліз. У реальному світі багато несправедливості, хвороб та інших, більш дрібних неприємностей, з якими ми стикаємося на кожному кроці. Але чого б коштували наші радості і досягнення, якби вони не діставалися нам такою дорогою ціною? Напевно, тому наш світ і побудований на протиріччях, які дають нам відчути всю цінність того, до чого ми прагнемо і чого ми домагаємося. Тим більше, що відчуття навколишнього світу, в першу чергу, залежить від нас самих.

Той світ, який людина собі уявляє і який хоче побачити, формує внутрішній стан його душі. Якщо душа людини співає, то і життя для нього прекрасне, і їй більше нічого не потрібно для того, щоб відчувати себе щасливою людиною. Звичайно, було б чудово, якби люди навчилися бачити у всьому тільки хороше, навчилися прощати, поступатися і співчувати один одному, якби люди розуміли, що цей світ залежить від кожного з них, від їхнього бажання, завзятості та прагнення до самовдосконалення. Людство вже близько до цього, але йому постійно щось заважає. Щось заважає людям відкрити в собі ці якості. Можливо, вони занадто глибоко в нас заховані, що заважає нам робити те, чим інші могли б пишатися і захоплюватися, за що інші могли б нас полюбити.

У кожному з нас є той світ, про який ми і не здогадуємося, а часом, і не намагаємося знайти. Але все ж ми самі вершителі своїх доль. І щоб не відбувалося зі мною, щоб не відбувалося навколо мене, я люблю цей світ таким, який він є. Я щасливий у цьому світі, і не важливо, чого в ньому більше, радості чи смутку, добра чи зла, але я його бачу добрим, чистим і світлим.

Я дуже хочу, щоб у цьому світі жили тільки ті, хто чесний і щирий, хто не здатний навіть у думках на підлість, хто вміє тримати себе гідно і не піддається спокусам, ті, хто сильні духом і тілом. А ще я дуже хотів би жити в світі, повному взаєморозуміння і любові, в світі без страху, ненависті і воєн, у світі без катастроф та природних катаклізмів. Я дуже сподіваюся, що такий світ коли-небудь вдасться побудувати, а поки я люблю цей світ!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Я люблю свій світ”