Твір на тему: “Чарівний світ шкільного життя”

Життя сучасної людини важко уявити без школи. Ще у давнину подібні навчальні заклади користувалися небаченою популярністю. Та й зараз вони не стоять осторонь. Школу важко вважати панацеєю від невігластва, але певні базові знання вона дає. Проте школу люблять не за отримані там вміння, а за особливу, чарівну атмосферу шкільного життя. Відчуття коли ти разом зі своїми друзями витворяєш усілякі заборонені речі, а потім отримуєш за це сповна у кабінеті директора, – безцінні. А які ігри вигадуються у школі: хованки, доганялки, покопия, козаки. Усі

вони варті того, щоб хоч раз зіграти у них. Ігри на дворі у хорошу погоду, взагалі варті окремої розповіді. Якщо коротко, то це: футбол і всі його різновидності, баскетбол, великий тенніс, регбі, яке стало набувати популярності і у нас. Простір для фантазії у школярів буває дуже великим. Саме у школі з`являється перше кохання і перше розчарування. У школі ми вперше формуємось, як особистості. Тут створюється наш характер, загартовується наш дух. У школі виникають перші проблеми і перші шляхи їх вирішення. У школі можна знайти кращого друга, а то й друзів. Саме там можна отримувати перші досягнення. У шкільному віці можна заробити перші гроші.

Шкільний світ по-справжньому чарівний. Він поєднує у собі місце повне інформації і школу життя. Школа може, як і дати потужний поштовх у життя, так і скалічити вас. Будьте пильні і не використовуйте час даний у шкільні роки дарма.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)

Твір на тему: “Чарівний світ шкільного життя”