Твір на тему: “Співчуття та взаєморозуміння між людьми”

Незважаючи на багато об’єктивних аспектів існування всього людства, між людьми повинні підтримуватися стосунки певного рівня і якості. Зокрема, має бути належне співчуття і взаєморозуміння, рівень якого буде достатнім для нормального життя кожної окремо взятої людини. Аспект взаєморозуміння і співчуття між людьми піднімався і розглядався в багатьох літературних творах. Та справедливості заради варто відзначити, що у авторів немає єдиної думки відносно даного явища. Я можу висловити і власну позицію з цього важливого питання.

По-перше,

варто сказати, що між людьми завжди існувала, існує і буде існувати конкуренція. Причому ця конкуренція досить серйозна і жорстка. Вся справа в тому, що ресурсів нашої планети на всіх не вистачає і ніколи не вистачить. Крім того, важливо і те, що люди завжди змагаються за право мати доступ до тих чи інших благ. Чим більше ти намагаєшся і робиш для суспільства, тим більше ти отримуєш від нього. З іншого боку, важливо відзначити, що далеко не завжди вдається ставитися зі взаєморозумінням і співчуттям до того, хто є твоїм прямим конкурентом за отримання якихось благ або чогось подібного. Зазвичай до таких людей ставляться з агресією
і жорстокістю, адже вони – прямі конкуренти, які можуть виграти щось в тебе самого.

Як мені здається, співчуття та взаєморозуміння найбільше характерно для тих випадків, коли мова йде про взаємини з якимись близькими людьми. Ми завжди готові розділити як щось приємне, так і неприємності з близькими людьми. Ми готові поспівчувати їм, показати своє розуміння їх проблем і бути корисними у всіх інших питаннях. Вся справа в тому, що людина не може бути доброю взагалі до всіх без винятку. Завжди існує якийсь ліміт або межа доброти. Краще всього, коли ця доброта проявляється саме до близьких, а не якихось випадкових чи чужих особистостей. Так забезпечується певний баланс і рівновага в усьому суспільстві.

Співчуття та взаєморозуміння між людьми можливо, воно проявляється у багатьох випадках. Однак вкрай важливо розуміти і усвідомлювати, що чужі один одному люди вкрай рідко можуть відчувати реальне співчуття і взаєморозуміння. Як правило, ці добрі якості витрачаються на близьких і друзів, а от для всіх інших їх залишається вкрай мало. Можна довго розмірковувати, чи добре це чи погано, проте це самий справжній факт, який слід визнавати.


Твір на тему суспільство у якому хочу жити.
Твір на тему: “Співчуття та взаєморозуміння між людьми”