Твір на тему: “Якою на мою думку повинна бути нормальна держава”

Кожна людина хоче жити якомога можна краще. Деякі вважають, що якість і рівень життя окремої людини залежить переважно від того, як вона старається і забезпечує собі це життя. Інші ж думають, що відповідальність за якість життя людини несе держава. Мені більше імпонує друга точка зору, особливо в світлі того, що в нашій країні донедавна зберігалися деякі соціальні норми та правила. З урахуванням всього вищесказаного я і спробую описати те, що, на мою думку, і є ідеальною державою.

На відміну від багатьох людей, які вважають, що держава повинна

лише створювати умови, але не брати активної участі в житті звичайних людей, я вважаю, що держава, особливо українська, має бути активною, ініціативною і сама сприяти тому, що життя кожної людини ставало краще і щоб кожна людина хотіла знайти підходяще місце для себе в цілому в суспільстві. Нормальна держава має підтримувати людей похилого віку, інвалідів, інших людей, у яких є проблеми і які не можуть подбати про себе самі. Поряд з іншими діями держава обов’язково повинна постійно підвищувати зарплати і пенсії. Звичайно, це залежить від економічних реалій і ситуації. Однак планомірне підвищення соціальних норм і стандартів має бути ключовим завданням будь-якої держави, адже це завдання стосується безпосередньо звичайних людей, причому іноді найменш захищених верств населення.

Звичайно, нормальна держава повинна піклуватися про свій імідж і образ на міжнародній арені. В інформаційну епоху, яка панує сьогодні в усьому світі без винятку, вкрай важливо створювати собі правильний імідж. В України, як мені здається, з цим було погано завжди, у всі часи. Держава повинна засновувати спеціальні органи, вкладати кошти і займатися іншими справами, які забезпечать правильний і відповідний образ країни на міжнародній арені. Звичайно, зробити це непросто, потрібно постійно перемагати в конкуренції з іншими, але це дуже важливо.

Говорячи про сучасну Україну, украй складно сказати, що вона є нормальною державою. На даний момент, як і завжди після здобуття незалежності, Україна лише на початку шляху, щоб стати нормальною. Всі ми повинні докладати до цього певні зусилля. Крім того, всі ми повинні ставати частиною держави, поповнювати державні органи, робити їх сильнішими за рахунок своєї присутності. Не можна просто залишатися критиками зі сторони, так державі не допоможеш.


Не одяг красить людину а добрі справи.
Твір на тему: “Якою на мою думку повинна бути нормальна держава”