Твір на тему: “Добро”

Всі ми повинні чудово розуміти, що життя насправді складається далеко не з одних радощів і приємних життєвих моментів. Іноді нам доводиться зіштовхуватися з проблемами, зрадою, негідною поведінкою інших людей. Кожен раз це викликає в нас неприємні відчуття і переживання. Іноді кількість таких неприємних подій в певний час просто зашкалює, а тому потрібно щось з цим робити. Як мені здається, універсальним рецептом від усіх проблем є вчинення чогось доброго, добрих дій.

Над категорією “добро” мало хто замислюється. Як мені здається,

це саме так тому, що добро є зрозумілим для багатьох людей за замовчуванням. Вже в самому ранньому дитинстві люди починають розпізнавати добро і зло і відрізняти одне від іншого. Як правило, під добром розуміється все те, що людині подобається, а під злом, відповідно, те, що не подобається. З точки зору звичайної нормальної людини така класифікація є вірною і зрозумілою. Але якщо задуматися про філософський сенс та значенні добра, то можна прийти до дещо інших, відмінних висновків.

Як мені здається, добро – це, перш за все, не те, що ти можеш отримати, а те, що ти можеш комусь дати. Я переконаний, що вже з дитинства люди

повинні починати твердо розуміти, що саме від них залежить те, наскільки добрим буде навколишній світ. З одного боку, це забезпечується добрими вчинками. Добрі вчинки це зазвичай допомога комусь іншому, хто їх потребує. Не потрібно боятися шукати в своєму оточенні людей, яким дуже потрібна допомога. Їх навіть потрібно шукати впевнено, адже їм потрібна твоя допомога. І якщо ти допоможеш такій людині, це і буде добро. Крім того, добрим треба бути також і до випадкових людей, яких ти можеш не знати досить добре. Якщо ти буде проявляти добро як можна частіше, не сумнівайся, що якось воно до тебе повернеться і хтось інший поставиться насправді по-доброму до тебе самого.

Я вважаю, що світ влаштований певним чином. В ньому є певний баланс добра. Щоб підтримувати цей баланс або навіть збільшувати кількість добра у світі, слід самому робити добрі вчинки, тобто, допомагати тим людям, які цього потребують. І не потрібно думати, що за твоє добро доля тобі не відплатить. Безумовно, всесвіт віддає людині як за його добро, так і зло. Потрібно бути по-справжньому добрим, робити добрі вчинки, робити добрі справи. В такому разі тобі обов’язково віддячить доля, і коли тобі буде погано або незручно, хтось зробить щось добре і для тебе самого.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Добро”