Твір на тему: “Моє слово проти війни. За твором Михайла Шолохова “Доля людини”

Війна – це жахливе явище, яке змушує людину зіткнутися з великою кількістю складнощів і різних неприємностей. Під час війни людині доводиться займатися тим, чим вона ніколи не займалася б у мирний час. Воєнний час – особливий час, саме в ньому люди розуміють цінність миру, а тому після тривалої війни настає багаторічний мир, який, втім, рано чи пізно все одно кимось порушується. У будь-якому випадку, як би не було, ми повинні робити все для того, щоб відкласти час війни як можна далі в часі, а ще краще – повністю скасувати війну.

Існує

безліч прикладів з літератури того, як на людей негативно впливають війни. Чоловік, який знав про війну надзвичайно багато, який постійно її описував, письменник по імені Михайло Шолохов, описав вся тяготи і складності війни у своєму творі під назвою “Доля людини”. У назві цього твору криється фаталістичним сенс, адже іноді – взяти участь у війні це розпорядження для людини, яке неможливо обійти. У творі розповідається про життя героя на прізвище Соколов. Про те, що відбувалося з ним під час війни. Підбиваючи підсумок всьому прочитаному в цьому творі, можна з упевненістю укласти, що життя Соколова під час війни і його ж
життя, якщо б війни не було, – це дві великі різниці. Він міг би мати велику дружну сім’ю, комфортне відчуття, різні блага і користь, але, на жаль, війна його всього цього повністю позбавила. І не тільки його одного – на війні постраждала величезна кількість людей. Якими б не були проблеми і дискомфорт, якщо ти вижив на війні – це вже великий успіх. Втім, навіть якщо тебе наздогнала смерть – це припис твоєї долі.

Дуже не хотілося б, щоб у всій нашій долі, в долі тих, хто живе зараз в сучасному світі виникала війна. Насправді, зараз, у мирний час, ми навіть уявити собі не можемо, наскільки серйозно і в негативну сторону може змінитися життя всіх нас, якщо на нашу землю прийде війна. Безліч людей загине, ще більша кількість людей буде змушена кардинально змінити своє життя лише для того, щоб вижити і зберегти життя своїх близьких і улюблених людей. Звичайно, це буде величезна проблема. Втім, якщо вірити Михайлу Шолохову, запобігти війні ми не можемо, адже якщо вона є в нашій долі, їй і бути на ділі.

Я не знаю жодної адекватної людини, яка би не дала своє слово проти війни. Ніхто не хоче війни, тому що знає, які серйозні наслідки можуть настати, якщо масштабні бойові дії дійсно почнуться. Я готовий робити все, щоб її не було, от тільки я не впевнений, що мої зусилля допоможуть.


Милозвучність української мови твір.
Твір на тему: “Моє слово проти війни. За твором Михайла Шолохова “Доля людини”