Твір на тему: “Найвища цінність людини”

Я вважаю, що найбільшою людською цінністю є здоров’я. Побажанням бути здоровими ми завершуємо свої розмови, вітаючись ми бажаємо один одному в першу чергу здоров’я. Про здоров’я складено безліч прислів’їв та приказок. В народному фольклорі існує також багато співанок і переказів про здоров’я та його цінність. Все це акцентує незаперечну важливість людського здоров’я в житті кодного з нас. Значущість здоров’я не можливо переоцінити, тому його потрібно зміцнювати і примножувати.
Але динамічний ритм сучасного життя заставляє

нас забувати про це. Нерідко складається враження, що тільки захворівши люди починають розуміти, що втратили щось надзвичайно важливе. Тому кожен з нас має дбати про своє здоров’я і вести виключно правильний спосіб життя. Бо ж наше здоров’я – тільки в наших руках. В останні роки люди все більше розуміють, що зміцнення здоров’я залежить від злагодженого перебування з природою. Шкідливі викиди в атмосферу, спровоковані людською недбалістю та зухвалим ставленням до природи, вже дають про себе знати. А що ж буде кілька років по тому? Про це варто замуматися молодому поколінню.
Прикладом гармонії людини і природи
є твір О. Довженка “Зачарована Десна”. Автор закликає любити, шанувати все те, що робить нас духовно багатими, щасливими, щоб стати гідними нащадками своєї землі. А ця настанова варта нашої уваги.
Отож пам’ятаймо, що берегти здоров’я треба замолоду, адже це найбільше багатство людини.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Твір роздум пізнай себе.
Твір на тему: “Найвища цінність людини”