Твір на тему: “Над чим нас змусив задуматися твір “Чарлі і шоколадна фабрика”

“Чарлі і шоколадна фабрика” – це казковий твір, який показує, як іноді корисно буває помріяти, особливо якщо мріє дитина. Втім, цей твір ніяк не можна назвати виключно казковим, він має певну мораль, незаперечну користь для читача. Цей твір, безумовно, дає певну інформацію для роздумів, що виявляється дуже важливим в деякі моменти для людини. Хотілося б ретельно і детально розібратися у тому, яка ж користь від прочитання твору “Чарлі і шоколадна фабрика”, і про що він змусив нас замислитися.

Але для цього спершу потрібно проаналізувати

зміст твору. Як відомо, в світі жив хлопчик Чарлі, який дуже любив шоколад. Але, на превеликий жаль, харчуватися шоколадом йому вдавалося дуже рідко, адже його родина була надзвичайно бідною. Його сім’я повинна була тулитися в невеликому будинку, де їх проживало дуже багато. Ні про який шоколад не могло бути й мови, адже навіть на звичайне повноцінне харчування не завжди вистачало коштів. Хлопчик отримував у подарунок шоколад лише один раз у році – на власний День Народження. Лише тоді він зміг насолодитись чудовим смаком шоколаду, який настільки люблять маленькі діти. Але, на щастя, в житті дитини сталося
справжнє диво. Його запросили взяти участь в екскурсії до найприємнішого для хлопчика місця – шоколадної фабрики. Там він дізнався багато нового про виробництво улюбленої ласощі, відмінно провів час. Більш того, він проявив себе краще за інших дітей, а тому був обраний тим, хто отримає шоколадну фабрику у спадок. Це стало найбільш приємним моментом в житті, він про таке навіть і мріяти не міг. Ставши власником шоколадної фабрики, дитина змогла б не тільки вдосталь харчуватися шоколадом, але і забезпечити свою сім’ю всім тим, що їй необхідно.

Мене цей твір змусив задуматися про те, що дитинство – це прекрасна пора, яка не повториться ніколи. Тільки в дитинстві може статися справжнє диво, яке ніколи не трапиться в інші життєві моменти. Життя дорослих завжди повниться великими турботами і проблемами, дорослі дуже рідко можуть виділити час на те, щоб порадіти і помріяти. Я думаю, що в дитинстві потрібно побільше мріяти, тоді життя стане більш приємним і цікавим, у ньому може з’явитися ймовірність того, що відбудеться справжнє диво. Крім того, я задумався про те, що важливо залишатися нормальною людиною, незважаючи ні на що. Адже Чарлі не просто отримав у свою власність шоколадну фабрику, він, можна сказати, виграв конкуренцію у інших дітей, які, загалом-то, йому поступалися.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 3,67 out of 5)

Твір на тему: “Над чим нас змусив задуматися твір “Чарлі і шоколадна фабрика”