Твір на тему: “Моє сприйняття поезії А. Ахматової”

Є безліч поетів, читання творів яких може справити на кожного з нас найсильніше з можливих враження, і в цьому дуже мало дивного. Однак у всіх з нас є один такий поет, чиї творіння просто неможливо сприймати з байдужістю. В моєму випадку таким поетом, а вірніше, поетесою, є Анна Ахматома. Якщо спробувати виділити одне єдине слово, щоб описати моє сприйняття її творчості, я можу прийти до висновку, що це слово – небайдужість. Чому ж її творчість викликає в мені стільки емоцій? Як її творчості вдається досягти такого високого результату? Саме в

цьому я вважаю за потрібне розібратися с даному творі.

Як мені здається, ключовим аспектом тут є те, що Анна Ахматова змогла з легкістю показати всі найглибші прагнення душі кожної людини, все найрізноманітніші емоційні прояви людських почуттів та емоцій. Хочеться відзначити, що вже в ранніх своїх творах видно талант поетеси, адже вона з легкістю передає свій настрій і те, чим вона живе день від дня. Якщо говорити про любовну лірику Ахматової, то можна помітити, що в її творах кожна деталь є дуже важливою, тому читач повинен звертати увагу буквально на все.

Цікавим фактором, який я помітив при читанні її творів, є те, що її

поезія напрочуд цнотлива. Вона описує всі свої любовні почуття настільки високо і чудово, що навіть не віриться, що все це пише звичайна людина, у якої колись були свої власні побутові справи і проблеми. У її віршах кожен читач може побачити і переконатися в тому, наскільки сильна любов, як багато вона може зробити, і що можуть творити люди заради цього найсильнішого і найважливішого почуття. Можна сказати, що у творчості Ахматової любов прямо пов’язана з людськими стражданнями, однак це зовсім не означає, що почуття втрачають свій високий сенс. Я сприймав любовну лірику авторства Ахматової лише найкращим чином, адже завдяки ній я зміг реально задуматися про любов, про піднесені почуття, які панують у людському житті. Думки про кохання після прочитання творів Ахматової змусили мене замислитися про високе і дещо забути про сіру повсякденність, яка оточує кожного з нас день від дня.

Як я вже і писав, найголовнішим, що визначило моє сприйняття творчості Анни Ахматової, є небайдужість. Здається, її творчість, поезія змогли забратися в найпотаємніші куточки моєї душі, щоб дати мені нові і сильні відчуття, які просто неможливо отримати з інших джерел.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Як складеться подальше життя нори.
Твір на тему: “Моє сприйняття поезії А. Ахматової”