Твір на тему: “Ліс улітку”

Літній ліс

Ви бували влітку в лісі? Прогулянки по лісі – це так приємно, а спостережливій людині ще й цікаво. Ліс обов’язково обдарить таку людину своїми дарунками. Десь під ялинкою виріс гриб. Оксамитовий коричневий капелюшок, щільна біла ніжка. Це білий гриб, можна сказати, король всіх грибів. Навіть одного гриба досить, щоб мама приготувала смачний суп. А неподалік від нього ще один красень. Червона глянсова шапочка з білими цяточками так і кличе, так і вабить. Але краще на його заклик не піддаватися, це мухомор, він отрутний

Ідеш

по лісі й майже увесь час чуєш, як кричить птах. Це сорока. Вона бачить наближення людини й починає галасувати, попереджає інших звірів і птахів: ” У лісі чужий”.

Гуляючи по лісі, раз у раз попадаєш у колючі зарості. Це ожина, дійсно колюча рослина, вона хворе дряпає руки. Зате які ягоди солодкі. Чорні, блискучі, великі. Лісова малина подрібніше. Зате по насолоді не уступає. А якщо глянути під ноги, то можна побачити й трилистнички суниці, а над ними – маленькі яскраві ягідки, такі смачні й запашні.

Але навіть якщо нічого їстівного в лісі не знайдеш, то однаково зустрінеш багато цікавого. Можна виявити сліди тварини, можна почути стукіт дятла або навіть побачити, як миготить на стовбурі його червона голівка. Можна зібрати гербарій з листів або квітів. Улітку в лісі ніколи не буває нудно.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Ліс улітку”