Твір на тему: “Літній ліс”

Літній ліс – треба вміти бачити його красу

Літо! Літні канікули! Літня воля! Що робити влітку? Звичайно ж, їхати на дачу, у село, ближче до природи, ближче до лісу. Як приємні прогулянки по літньому лісі. По лісі йти треба тихо й слухати. Тоді можна багато чудових звуків почути, яких у міському шумі ніколи не буває. Наприклад, дятел почне стукати-довбати. Або зозуля закує. Або жаби на болоті заквакають. Якщо є в лісі болотисті місця, то краще до них не підходити. А розташуватися привалом на сухій гарній галявинці де-небудь недалеко від струмка.

Незважаючи на те, що пекуче, вода в струмку може виявитися досить холодної, так що не поспішай відразу купатися в ньому, спробуй водичку рукою.

Ідеш по лісі – не позіхай, напружуй зір: у гарному лісі і ягоди, і гриби є. Потрібно тільки вміти їх побачити. Буває, гриб виросте на видному місці й просто кричить своїм видом: “От він я! Беріть мене!” Сам червоний, на капелюшку біленькі крапки. Здалеку його видно: мухомор. А щоб гарний гриб знайти, треба постаратися. Уважно оглядати траву біля беріз, щоб запримітити темно-коричневу оксамитову шлапку красноголовця. Не пропускати моховиті купини біля дубів і сосон, щоб побачити

білий гриб. Добратися до малини й ожини теж непросто – це адже чагарники колючі, так що заздалегідь треба надягати сорочку з довгим рукавом. І підбиратися до ожини обережно. Зате смачно як!

У влітку повно в лісі й квітів, але збирати їх не варто: у міських вазах коштують вони недовго, день – і зав’януть. Навіщо тоді таку красу псувати? А от сфотографувати їх можна. Зараз фотоапарат є в кожного, тому якщо не забудеш взяти його в ліс, то зможеш зробити такі знімки, що потім весь клас здивується, коли покажеш їх у школі: ” Це що, у нашім лісі така краса? А ми не помічали!” Треба вміти бачити гарне поруч.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Яким я уявляю майбутнє україни.
Твір на тему: “Літній ліс”