Твір на тему: “У чому справжній патріотизм? За віршем В. Самійленка “Патріоти”

Як усім нам добре відомо, патріотизм є надзвичайно корисним явищем. Завдяки патріотизму люди готові робити щось для своєї країни, для всього суспільства, надавати йому свою посильну допомогу. Лише завдяки цьому суспільство може стати дійсно успішним, в ньому може зрости рівень добробуту громадян тощо. Я думаю, що в сучасному світі успішними країнами є лише ті країни, в яких панує патріотизм, де люди дійсно люблять, причому не просто свою рідну країну і землю, але і тих, хто їх рідний край населяє, тобто своїх співвітчизників.

У вірші відомого

українського поета Самійленка патріотизм показаний на контрасті. Тобто, автор показує справжнього патріота і тих, хто лише намагається прикинутися таким. У чому ж відмінність цього від вдаваного патріота на думку українського поета? У цій поезії описані три людини, які виголошують промову перед народом. Кожен з них проголошує промову по-своєму. Перші двоє оголошували приблизно одне і те ж, щодо них можна зробити схожі висновки. Визнаючи важливість народу в цілому, двоє цих людей як би намагалися показати, що народ сам повинен боротися за свої права, без участі самих ораторів. Вони підготували для себе надзвичайно просту доля
– спостереження за тим, як народ буде відстоювати свої права, щоб потім скористатися цим і стати на чолі народу. А ось третій оратор не був дуже гарний у своїй промові, зате він мав дух. По виду можна було з упевненістю зробити прямий висновок про те, що він не просто готовий говорити, він готовий стати поруч з самими сміливими представниками українського народу і боротися за свої права разом з ним. Він навіть готовий померти заради власного народу, якщо це буде дійсно необхідно.

Виходячи з усього вищесказаного можна зробити впевнений висновок про те, що на думку автора даної поезії справжнім патріотом є той, хто щось робить, а не просто багато розмовляє. Як правило, той, хто дуже багато говорить, не любить свій народ, а тільки себе одного. Вони, напевно, не були готові справді жити, працювати і померти, якщо це буде потрібно, для процвітання свого народу. Це означає лише те, що реальними патріотами ці люди, звичайно, називатися ніяк не можуть.

Основна ідея цієї поезії в тому, що красиві слова іноді навіть заважають прояву реального патріотизму. Той, хто лише гарно говорить, але нічого не робить, насправді є тільки базікою, а не патріотом. Від нього надзвичайно мало користі суспільству в цілому. А ось той, хто говорить мало, але багато робить – справжній, істинний патріот.


Гостинність сучасного. Покоління.
Твір на тему: “У чому справжній патріотизм? За віршем В. Самійленка “Патріоти”