Твір на тему: “Звинуватити легко, зрозуміти важко”

Ми природженні критики. Неймовірний феномен, але ми з легкістю бачимо піщинку в чужом оці, і не бачимо колоду у своєму. Та хіба усі люди такі? – Не зовсім. Тільки слабкі особи здатні на одностайну критику. Часто можна побачити таку ситуацію, коли людина, яка нічого із себе не представляє звинувачує людину на порядок вищу за неї, яка вже чогось добилася у житті. Яка вже має певну вагу у суспільстві. Найдивніше, що це не поодинокі випадки. У дикій природі таке явища не спостерігається, тому що це не фізіологічно, а от в людському житті таких ситуацій,

хоч греблю гати. Я не проти конструктивної критики, навпаки я обома руками за, але тут мова йде не про неї. Тут конфігурує звинувачення заради звинувачення. І це мене найбільше дивує.

Щоб розуміти людей, потрібно проявляти толерантність та самодостатність. Особи у яких проблеми із цими рисами особистості не будуть здатні на розуміння проблем та життєвих обставин інших. Це люди слабкодухі, яких більшість. По мірі можливості потрібно уникати їх. З ким поведешся, від того і наберешся. Тому не потрібно зайвий раз споглядати на подібні прояви аморфності по відношенню до інших.

Повторюсь, звинуватити легко, зрозуміти важко.

Для повноцінного розвитку людині необхідна комунікація, тому варто зробити все, щоб вона була максимально продуктивною та вигідною обом сторонам. Для цього ж необхідно розуміти свого співбесідника. Взагалі ця якість ще не раз знадобиться у житті, тому слід її свідомо розвивати. Коли ви почнете розуміти людей, які вас оточують ваше і їхнє життя стане хоч трішки кращим.






Як не помилитись у виборі друга.
Твір на тему: “Звинуватити легко, зрозуміти важко”