Твір на тему “чи подобається тобі осінь”

Мені дуже подобаеться рання осінь. Це золота пора. Дерева сві вбираються в різнобарвне листячко. Сонечко віддає останнє тепло. Земля тихо і солодко засинає під прощальний клекіт пташок. З кожним днем вкриваючись все теплішою ковдрою листочків. Я люблю осінній вітер, що розносить по всьому місту аромат осінніх квітів.

Ще мені подобаеться ходити по опалому листю, слухати його шелест. Також залюбки збираю букети з різнобарвних осінніх листочків.

Ця пора року дуже яскрава.

З кожним днем все холоднішає і холоднішає, жовтіє листячко і

не кваплячись опадає, ніби його хтось приклеїв до дерева. Не люблю осінь, бо вона завжди свідчить, що треба вчитися, ходити до школи і робити уроки. Не варто свідчити, що ця пора року зовсім мені не подобається. Ні, в цей час дуже багато позитивних моментів, наприклад, осінню моє день народження. Осінь – незвичайна пора, скільки вона дарує подарунків для нас, дуже багато, а які ж вони смачні! Очі розбігаються від багатства кольорів осені: і червоний, і жовтий, помаранчевий, коричневий. Ідеш вулицею і милуєшся красою і так любо-любо стає у душі. Прийшла осінь! Моя улюблена пора року!

Мени дуже подобаеться осинь. тому що там жовти, красни листя. а ще там засипана листями дорога. я з друзями по дорижкам хожу. я полюбляю осинь.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Міні твір продовження нори.
Твір на тему “чи подобається тобі осінь”