Твір на тему “Моя заповітна мрія”

Я маю заповітну мрію і дуже сподіваюсь на її здійснення. Я хочу доторкнутись до веселки, дізнатись де вона бере фарби для свого чарівного мостика, звідки простягає свій початок і куди ховає свій кінець. Всі кажуть, що це лише фантазія і нічого більше, та я вірю в свою в мрію, і знаю, що прийде день коли виглянувши після теплого дощику в своє віконечко мені достатньо буде протягнути долоню до здійснення мрії

Я хочу стати художником і впевнено іду до своєї заповітної мрії.
Я бачив як працюють майстри петриківського розпису. На скляну палітру

нанесені всі кольори веселки – це гуаш. Спочатку майстриня наносить легенький ескіз олівцем, а потім починає чаклувати пензлями різної товщини. Її рухи впевнені і плавні. Мазки лягають швидко один за одним утворюючи казковий рослинний орнамент, дивовижної краси птахів. Це декоративно-прикладне мистецтво. Орнамент створює людина з прекрасною душею, багатою уявою і фантазією.
Кожна робота неповторна, за нею стоїть автор, у нього свій стиль письма. Я теж спробував і мені дуже сподобалося створювати власний малюнок квітів. Я займаюсь малюванням у художній школі, дуже люблю графіку і живопис. Мені цікаво ходити на етюди і малювати природу. Я беру участь у конкурсах і фестивалях, маю багато нагород. Професія художника – це поклик моєї душі, я хочу присвятити своє життя мистецтву.


Твір опис картини весняний ранок.
Твір на тему “Моя заповітна мрія”