Твір на тему: “Час не має влади над коханням”

У самому ранньому віці люди починають замислюватися і приходити до думки про те, що таке кохання. Це тільки підтверджує тезу про те, що кохання займає одне з основних місць в житті людини. Про нього розмірковують письменники і звичайні люди, навіть шкільні твори розглядають це питання дуже часто. З питанням кохання пов’язано також і безліч інших суміжних проблем, зокрема, питання про те, чи має час владу над коханням. Дійсно, багато людей задаються питанням про те, чому вони не люблять вічно або, навпаки, чому вони не можуть викинути когось

з голови і зайнятися чимось іншим.

Дане питання досить цікаве і може бути розглянуте досить докладно. Я розгляну його так, щоб дати остаточну відповідь на питання про те, чи має час владу над любов’ю. Кожна людина може проаналізувати власне життя, щоб дати деякі відповіді на подібні питання. Подумайте, чи були ви по-справжньому закохані в когось? Якщо були, то чи залишаєтеся закохані й зараз? Якщо не залишаєтеся, то задайтеся питанням, чому любов пройшла. І це дозволить дати кожному відповідь на це питання. Я думаю, що насправді сильніше часу в людському житті немає нічого. Час – це найбільш сильний фактор, і навіть любов

не може йому протистояти, а тому час все-таки має владу над любов’ю, і я вважаю, що тезу, винесену в заголовок цього твору, цілком можна спростувати.

Звичайно, існує безліч прикладів, коли закохані серця стояли далеко один від одного тривалі роки, а люди не забували про тих, кого любили. Але це випадки стають такими широко відомими лише тому, що такі випадки – це дивовижні винятки із загального правила. Насправді ж, дуже рідко перша любов у житті людини є єдиною. Час йде, але з перебігом часу змінюється і сама людина. Змінюються її уподобання, інтереси, смаки, вимоги та бажання. І той, хто здавався тобі найбільш цікавим і привабливим кілька років тому, може не викликати ніяких почуттів, коли ти знову його зустрінеш. Не варто засмучуватися, усвідомивши це. Це абсолютно нормально. Є речі на Землі, які неможливо змінити або звернути назад, однією з них є хід часу.

Я з упевненістю спростовую тезу, винесена в заголовок мого твору. Час – це те, що людина змінити не в змозі. Зазвичай людина підлаштовується під час, обставини і змінює свою поведінку в залежності від них. І навіть таке сильне почуття, як любов, не може стати сильнішим, ніж час. Існуючі поодинокі винятки нічого не доводять.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Добре ім'я твір.
Твір на тему: “Час не має влади над коханням”