Твір на тему: “Любов – це кара чи нагорода? За твором Григора Тютюнника “Три зозулі з поклоном”

Є в житті людському такі явища, яким надзвичайно складно дати яку-небудь певну характеристику. Складно сказати, чи добре це чи погано, що існує певне явище, що воно є у людини і що воно має на неї свій визначений вплив. Зробити це складно, тому що людина влаштована таким чином, що від одного і того ж почуття вона може отримувати одночасно радість, задоволення і біль, розчарування. Думається, що в першу чергу таке можна сказати про прекрасне почуття кохання, яке у всі часи долало людину, наповнюючи її життя фарбами певної тональності.

Існує велика

безліч прикладів в літературі, за якими можна з упевненістю сказати, що вони у всій красі показують складність любові. Наприклад, у творі Григора Тютюнника “Три зозулі з поклоном” розповідається про кохання Марфи до одруженого чоловіка на ім’я Михайло. З одного боку, жінка прекрасно розуміла, що з одруженим чоловіком вона ніяк не може нічого мати, тому що він відповідальна людина, яка любить свою законну дружину і не буде нічого мати з іншими жінками. З іншого боку, вона просто фізично не могла відмовитися від цієї любові, бо їй самій надзвичайно не пощастило з чоловіком, вона зовсім не була щасливою в шлюбі. Звичайно,
через все це Марта любила Михайла, і, безумовно, всі люди навколо це бачили. Втім, вона не вела себе аморально або подібним чином. Дівчина прекрасно розуміла, що її любов – це велика помилка і її особисте горе, вона знала, що не має права ламати чужий шлюб, а тому і не робила цього.

Ця життєва ситуація дає прекрасний приклад того, як інколи трапляється в людському житті. Любов – прекрасне почуття, яке може дати людині безліч радості, задоволення і щастя, якщо все в цій любові йде добре і спокійно. Але існує безліч випадків, коли людська любов призводить виключно до проблем і страждань, і цю особливість любові теж не можна забувати. Якщо в людському коханні щось не виходить, якщо людина не може бути разом з тим, кого він любить, звичайно, ні про яке щастя не може бути й мови. Людина стає по-справжньому нещасною, вона втрачає сенс життя, її життя повністю наповнюється стражданнями і муками, сховатися від яких буде просто нікуди.

Григір Тютюнник був дуже мудрою людиною і хорошим письменником, а тому зміг добре показати, як прекрасне почуття любові, яке іноді може стати нагородою людині, в деяких випадках стає для неї справжньою карою. При цьому варто розуміти, що це покарання визначається навічно, від нього неможливо втекти або сховатися.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Дівчина у червоному капелюсі.
Твір на тему: “Любов – це кара чи нагорода? За твором Григора Тютюнника “Три зозулі з поклоном”