Твір на тему: “Материнська любов – найсвятіша”

Любов займає особливе, я б навіть сказав унікальне місце в житті кожної людини. Однак слід розуміти всім нам, що любов може бути різною. Любов буває яскравою, пристрасною і емоційною. Така любов надзвичайно приємна, але така любов проходить. А буває любов й спокійна, турботлива, але дуже сильна любов. Таку любов людині може дати тільки її мати. Саме тому кожен розуміє, що материнська любов є самою святою. Про це почуття писали багато поетів і прозаїків, вона знайома безлічі різних людей. Але ніколи не буває зайвим розглянути важливе питання ще раз.

Саме цим я і займуся в цьому творі.

Скільки існує історій про те, як мати рятувала свою дитину, приходила їй на допомогу в найскладніших життєвих ситуаціях і обставинах. І в такі моменти, коли, здавалося, звичайна жінка абсолютно безсила, вона проявляла надзвичайно сильні свої сторони, як розумові сили, так і в деяких випадках фізичні. У кожної матері немає нікого ближче, ніж її діти. Думається, що материнська любов до власних дітей є самим сильним почуттям з тих, які взагалі існують в нашому житті. Кожен може переконатися в цьому, подивившись на ставлення власної матері до нього. Вже тоді багато що стане зрозуміло.

Однак

розбиратися в суті конкретних явищ часом набагато цікавіше, ніж констатувати їх існування. Що ж робить мам такими закоханими у власних дітей? Ми розуміємо таке явище як таке, що існує само по собі. Але у нього має також бути і якесь раціональне пояснення, яке грунтується на доводах розуму. Я думаю, що в основі материнської любові, яку люди називають святою, все ж таки лежать природні інстинкти. Мати підсвідомо розуміє, що саме вона несе головну відповідальність за дитину і це має проявом її сильну до неї любов. Проте не варто також забувати, що не всі матері однакові. Суспільство впливає на людей по-своєму, а тому материнський інстинкт, який повинен бути однаковим у всіх жінок, може проявлятися по-різному. Крім того, далеко не у всіх матерів однакове розуміння того, що краще для дитини.

Я повністю згоден з вірною тезою про те, що найсвятіша любов – це любов матері до своєї дитини. І нехай між матерями є відмінності, переважна більшість з них дійсно дуже люблять своїх дітей і готові заради них на все. Що ж до причин такої сильної любові, то основною з них є наявність материнського інстинкту. Крім того, особистість матері теж має велике значення.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Материнська любов – найсвятіша”