Невмируще слово Шевченка

В історії кожного народу є імена які становлять його гордість, славу і велич. Саме таким для України є безсмертний геній Тарас Григорович Шевченко – такий великий, що більше і бути не можна. До пророчих слів Шевченка так ніхто і не піднявся.
Він борець за правду і свободу, він символ віри і справедливості, приклад любові до рідного краю. А ще він борець за незалежність українського народу. Його творчість – невмируще джерело любові до України. Своїми творами Тарас Григорович виражав споконвічну волелюбність свого народу, згуртовував

націю. Мистецтво було першим захопленням генія, першою любов’ю, яка зігрівала його сирітське дитинство і гірку юність. З творчістю Шевченка пов, язане ставлення нашої літературної мови. Яскравим прикладом цього є перша збірка “Кобзаря” 1840р. Ще ніколи книга написана українською мовою не мала такого успіху.
Вся творча спадщина великого Кобзаря зігріта любов’ю до батківщини. пронизана священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи та пісні стали символами нації, гнівом і боротьбою мільйонів.
Навіть через 200р. з дня народження Тараса Григоровича, славного сина українського народу, його слово потрібне нам. Нам потрібні його ідеали. велике прагнення до свободи, любов до народу, мрії про майбутнє.
І скільки б років не минало, скільки б поколінь не жило на нашій славній землі невмируще слово Шевченка завжди буде жити в душах і серцях українців.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Невмируще слово Шевченка