Твір на тему: “Опис квітів. Дзвіночок, ромашка, фіалка і мальва”

Мені подобаються всі квіти: садові, екзотичні, польові. Але моя улюблена квітка – ромашка. Я не уявляю собі літо без цієї квітки. Маленьке жовте сонечко в оточенні білосніжних війок! Дуже скромна, проста і дуже ніжна квітка. Її можна зустріти всюди.

А як здорово влітку набрести раптом на ціле поле ромашок! У високій зелені трави вони привітно кивають всім своїми білими голівками. До них злітають метелики-красуні, на них із задоволенням гойдаються пузаті джмелі. Дивитися на ці квіти весело і радісно. І, звичайно, хочеться зібрати ромашки в

букет. Дівчатка люблять плести з них красиві вінки. І, звичайно, кожен з нас хоч коли-небудь гадав на ромашці: “любить – не любить…”.

А ще мені здається, що ромашка – справжній українська квітка. У ній з’єднався і український характер, і українська скромна краса, і незвичайна ліричність. Проста і невигадлива квітка, а скільки добрих почуттів викликає в душі!

Ще одна квітка, яка мені подобається – це цикламена, або альпійська фіалка. У фіалки напівкругле листя на одному рівні і довгі бежеві стебла, які можуть дістати до площини, на якій стоїть горщик. Фіалка трішки схожа на ромашку: у неї теж є серцевина,

але пелюстки довгі та широкі, вони стирчать в різні сторони. Пелюстки у фіалки бувають різних кольорів: просто білі, з бордовою або рожевою облямівкою. Фіалка любить воду, холод і темряву. Моя фіалка рожево-малинового кольору. Вона дуже красива.

І третя моя улюблена квітка – Мальва – справжня королева літнього саду. Мальви ніжні, пишні та яскраві. Мальви цвітуть майже все літо безперервно. Квіток на високому стеблі мальви дуже багато. Тому здається, що мальва – це одна велика довга квітка на потужній стеблині.

Мальви радують око різними кольорами: ніжно-рожевим, лимонно-жовтим, ніжно-ліловим, яскраво-червоним, бордовим. Деякі мальви мають дивовижний чисто-білий колір. Пишні пелюстки мальви за формою схожі на подовжені сердечка. А сама квітка – на легкий капелюшок. Я уявляю, що саме такий головний убір могла б носити казкова принцеса квіткових ельфів.

Пелюстки квітки нагадують мені легких метеликів. Здається, що вони зараз оживуть, зірвуться з місця та злетять у повітря. У чашці квіток багато пилку, тому мальву дуже люблять бджоли-медоноси. Так що посадити мальви біля будинку не тільки приємно, але й корисно.

Квітка мальви чимось нагадує троянду. Пишні мальви раніше замінювали троянди простим людям, адже раніше саджанці троянд коштували дорого. Народ любив мальву не тільки за красу, але ще за те, що вона здатна зробити ошатним найбідніше сільське житло. Мальви невибагливі. Вони часто виростають самі собою біля парканів або в саду і не вимагають особливого догляду.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Опис квітів. Дзвіночок, ромашка, фіалка і мальва”