Кому я довірю потаємні думки

Мабуть, у кожної людини є проблема: кому довірити свої потаємні думки? З ким поділитися і найбільшою радістю, і найбільшою тугою, порадитися щодо найскладніших запитань, на які самотужки не можеш знайти відповіді?

Мені дуже пощастило, що поруч є такі люди.

Насамперед це, звичайно, головна людина в моєму житті – мама. Я можу розповісти їй геть усе, довіритися в усьому. Адже мама – це мій найвірніший друг, вона ніколи не зрадить і завжди зрозуміє мене. Я знаю, що можу звернутися до неї з будь-яким своїм болем, розказати про якісь неприємності,

про те, що турбує, поділитися будь-якою радістю – своїми успіхами, перемогами. Мама завжди слухає дуже уважно, вислуховує до кінця, і вже потім дає якусь пораду – що робити, як учинити в тій чи іншій ситуації. Я дуже ціную її думку, оскільки дуже люблю і поважаю її, а крім того, знаю, що мама завжди об’єктивно оцінює все, що відбувається, може дати дійсно гарну пораду і ніколи не підведе.

А ще в мене є найкраща подруга – Олена. Ми з нею дружимо з першого класу. Ми потоваришували відразу, на першій же перерві, і тепер не знаємо, як могли жити одна без одної. Зазвичай ми все робимо разом: гуляємо, ходимо на виставки,

в кіно, до театру, зустрічаємося з іншими нашими друзями, навіть минулого року їздили разом до літнього табору. Вона дуже весела, щира дівчинка, та головне – вона дуже добра і завжди готова вислухати і допомогти. На неї завжди можна покластися. Вже бували випадки, коли я довіряла їй свою таємницю, і вона не відкривала її нікому. Наприклад, коли мені сподобався хлопець із паралельного класу і я довірила свої думки тільки їй, вона про це не розповіла, про це ніхто не дізнався. Вона знає все про мої мрії та сподівання, навіть найфантастичніші, з повагою до них ставиться, і я впевнена: ніщо не змусить її вчинити недобре стосовно мене.

Так, дуже важливо, коли поруч є людина, якій можна розповісти все, яка зрозуміє та допоможе. Але ще важливіше, мені здається, самій бути такою людиною. Щоб твої знайомі, товариші, друзі твердо знали, що можуть довіряти тобі в усьому, що ти надійна і шляхетна людина. А це непросто – треба ніколи не зраджувати їхніх сподівань, бути справжнім другом, щоб завоювати або не втратити довіру до себе. Адже дістати друзів складно, а втратити легко.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Кому я довірю потаємні думки